40% українців не бояться здійснювати передоплату за товар в інтернеті

40% українців не бояться здійснювати передоплату за товар в інтернеті

40% українців не бояться здійснювати передоплату за товар в інтернеті

Сьогодні, 16:17

53% опитаних українців іноді здійснюють купівлі в інтернеті, а ще 24% роблять це постійно. 40% готові здійснювати передоплату за товар в інтернеті.

Саме такі цифри опублікували у OLX після проведення опитування серед своїх клієнтів.

“Респонденти розповіли, що найбільшу роль під час вибору товару для них грають відгуки про продавця – для 53% цей показник є важливим. Про це зазначили респонденти усіх вікових категорій”, – зазначили у OLX.

Ще покупці звертають увагу на те, як довго продавець надає свої послуги. 40% опитаних більше довіряють тим продавцям, які вже довго продають цей товар.

“Для респондентів віком від 26 до 36 років та від 37 до 51 року цей показник є найважливішим – про це розповіли 43% опитаних”, – додають у OLX.

Біля 36% українців орієнтуються на ринкову вартість товару чи послуги.

“Істотно нижча ціна, у порівнянні з середньою, може свідчити для покупців про низьку якість продукту або недобросовісність продавця. Найбільше уваги на вартість товару звертають опитані у віковій категорії від 17 до 25 років – понад 44%”, – кажуть в OLX.

  Гімнастки з Житомира вибороли призові місця на змаганнях в столиці. ФОТО

35% респондентів вважають важливим аспектом якість товару, а майже 34% важливим вважають ресурс, де продається той чи інший товар.

Більше 40% українців надсилають гроші продавцю ще до отримання товару.

63% опитаних оплачують товари накладеним платежем. Половина опитаних довіряють електронним платіжним системам, що під’єднані до онлайн-платформ. А 39% зазначили, що здійснюють перекази коштів на картку продавця вже після отримання товару.