Коли відправляти показники щодо газу?

Коли відправляти показники щодо газу?

Коли відправляти показники щодо газу?

Сьогодні, 14:41

Згідно з положеннями пункту 5.5 розділу V Типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2498, побутовий споживач, який за умовами договору розраховується за лічильником газу, повинен щомісяця станом на 1 число місяця зняти фактичні показники лічильника газу і протягом п’яти календарних днів (з 1 по 5 число включно) надати їх постачальникові газу.

Зробити це можна кількома способами:
• по телефону;
• через особистий кабінет на сайті постачальника газу;
• на електронну адресу.

У разі якщо постачальник газу не отримає до 6 числа місяця, наступного за розрахунковим, показань лічильника і за умови, що лічильник газу не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний обсяг розподілу і споживання природного газу щодо спо-живача за розрахунковий період буде визначено постачальником на рівні планового місячного обсягу споживання на відповідний період. Обсяг розраховується виходячи з групи споживання споживача і його середньорічного обсягу споживання природного газу за останні 12 календарних місяців.

Якщо за підсумками наступного місяця споживач вчасно надасть показання лічильника газу, формування обсягу розподілу і споживання природного газу за період зазначеного місяця здійснюється з урахуванням наданих свідчень.

  В Украине 1616 новых случаев коронавируса