ТОП-5 парфумів із нотами сандалу

ТОП-5 парфумів із нотами сандалу

ТОП-5 парфумів із нотами сандалу

Сьогодні, 18:09

Сандал — рід тропічних дерев, із якого виготовляється масло сандалу. Це один із найпопулярніших інгредієнтів у парфумерії. Він був найрозповсюдженішим до 2005 року, коли сандал було включено до Червоної книги. Сьогодні його ноти можна знайти в продукції багатьох відомих брендів.

Найкращі сандалові аромати

ТОП-5 парфумів із нотами сандалу

Деревні ноти мають фіксуючі властивості, тому входять до багатьох парфумерних композицій. Сам сандал має витончений солодкаво-деревний аромат зі східними відтінками, огортає звучанням шляхетної деревини. Його містять такі парфуми:

  • Tom Ford Santal Blush;
  • Montale Santal Wood;
  • Serge Lutens Santal Majuscule;
  • Givenchy Play For Her;
  • Gucci Gucci Bamboo.

Tom Ford Santal Blush — багатогранний теплий аромат, що складається з контрастних нот. Сандал з’являється наприкінці, разом із мускусом, кедром, бензоїном, які зливаються в приємний східний шлейф.

Montale Santal Wood має деревне серце. Складається воно з сандалу та кедру, а потім переходить у дубовий акорд. Стійкий аромат та довгий шлейф — основні характеристики цього витвору Montale.

Serge Lutens Santal Majuscule складається всього з трьох нот: сандал, какао, троянда. Вони зливаються в чіткий бальзамічний акорд із пудровим відтінком. Аромат підходить чоловікам і жінкам, ідеальний для осені.

Жіночі аромати з нотами сандалу

Givenchy Play For Her та Gucci Gucci Bamboo розроблено спеціально для жінок. Парфюмерия и косметика Givenchy завжди відрізняється оригінальністю та чуттєвістю. Композиція For Her — це ніжність та легкість на основі пачулі, бобів тонка, сандалового дерева та мускусу. Вони доповнені легкістю і свіжістю персика, бергамоту. Деревні ноти в поєднанні з фруктовими набувають особливої чіткості та глибини.

Gucci Bamboo — квітковий аромат, що стартує з бергамоту, продовжується та розквітає з апельсином флердоранж, лілією, іланг-ілангом. Заключний акорд сформовано з амбри, сандалу та ванілі. Квітково-деревна композиція розкривається поступово, огортаючи теплом, солодкавістю й ніжністю квітів.

Прихильники сандалу завжди знайдуть оригінальний аромат із улюбленою нотою в основі або в шлейфі.

  Как выбрать школу тенниса: основные критерии