У російському Курську жінка “воскресла” в морзі

У російському Курську жінка "воскресла" в морзі

У російському Курську жінка “воскресла” в морзі

Сьогодні, 11:25

Пацієнтка потрапила до лікарні з болями в животі. Після операції потрібна була реанімація, яка не дала результатів.

У російському Курську жінка прокинулася в морзі після операції. Напередодні їй медики констатували смерть.

Про те, що пацієнтка “воскресла” стало відомо наступного ранку. Обласний комітет охорони здоров’я розбирається в ситуації, повідомила адміністрація Курської області в Telegram-каналі.

У ЗМІ та соціальних мережах з’явилася інформація про те, що жінка, яку було госпіталізовано в Горшеченським ЦРЛ, прокинулася в морзі, куди її відправили після того, як констатували смерть в районній лікарні, – йдеться в повідомленні.

Зараз пацієнтка під наглядом медиків у Курській обласній клінічній лікарні. Подібні випадки є неприпустимими, зазначила перший заступник голови обласного комітету охорони здоров’я Ірина Забєліна.

Але щоб робити висновки, потрібно отримати висновки експертів. Для перевірки ми залучаємо компетентних фахівців, в думці яких не сумніваємося, – заявила вона.

Пенсіонерку доставили до лікарні з болями в животі. Там у неї запідозрили непрохідність кишечника, а під час операції побачили злоякісну пухлину і метастази. Після операції їй провели реанімацію, яка не дала результатів. Пацієнтці констатували смерть, і відправили до моргу. Живу жінку побачив співробітник лікарні.

  На вантажному вагоні в Житомирській області виявили обгоріле тіло 18-річного хлопця. ФОТО