Поспішні висновки – Козерогам, гармонія – Терезам: гороскоп на 22 серпня

Поспішні висновки – Козерогам, гармонія – Терезам: гороскоп на 22 серпня

Поспішні висновки – Козерогам, гармонія – Терезам: гороскоп на 22 серпня

Сьогодні, 08:28

ОВНИ

Не варто перекладати свої проблеми на чужі плечі. Цього дня вам вдасться розібратися з деякими питаннями самостійно.

ТЕЛЬЦІ

У вас з’явиться можливість несподівано вирішити старі проблеми. Або покращити фінансову ситуацію.

БЛИЗНЮКИ

Ваша комунікабельність допоможе отримати важливу інформацію, яка невдовзі дуже знадобиться вам у роботі.

РАКИ

Проявіть цього дня витримку, щоб в майбутньому отримати більше. Зірки попереджають про ймовірність виникнення непорозумінь в особистому житті.

ЛЕВИ

Готуйтеся дізнатися якусь особливу новину. Також вас чекає приємне знайомство.

ДІВИ

Цього дня не варто шкодувати грошей на себе. Якщо давно обдумуєте якусь покупку, то краще зробити її саме зараз – річ служитиме довго.

ТЕРЕЗИ

Ймовірно, саме цього дня ви отримаєте задоволення, яке принесе у вашу душу довгоочікувану гармонію. Якщо є можливість, змініть обстановку – цей день призначений для нових вражень.

СКОРПІОНИ

Завдяки своїй працездатності ви зможете зробити максимум задуманого за короткий час. Але не беріть на себе зайвого – бережіть сили.

  Жест последней надежды не поможет — Зеленский давно уже персона нон грата для Запада — Корнейчук. ВІДЕО

СТРІЛЬЦІ

Ваш життєвий потенціал буде дещо нижчим, ніж зазвичай, тому перевіряйте себе у всьому. Можливі непорозуміння й розчарування у спілкуванні з близькими людьми.

КОЗЕРОГИ

Зараз сприятливий період для початку нових справ і реалізації давніх задумів. В особистому – складніше: незважаючи на бажання любити й бути коханими, чимало представників знаку ризикують залишитися на самоті, оскільки їм здається, що людина, якій вони симпатизують, не зовсім та, хто їм потрібен. Не робіть поспішних висновків.

ВОДОЛІЇ

Пам’ятайте про почуття міри і слухайте свій внутрішній голос. Якщо у чомусь сумніваєтеся, то краще не приймайте остаточне рішення.

РИБИ

Це буде енергетично важкий день. Буде правильним обмежити спілкування з людьми, які викликають негатив, а також звернути увагу на здоров’я.