Вигода – Дівам, радість – Рибам: гороскоп на 25 серпня

Вигода – Дівам, радість – Рибам: гороскоп на 25 серпня

Вигода – Дівам, радість – Рибам: гороскоп на 25 серпня

Сьогодні, 08:02

ОВНИ

Цього дня можуть виникнути несподівані проблеми, для вирішення яких потрібно проявити максимальну розважливість і стриманість.

ТЕЛЬЦІ

День сприятливий як для любовних справ, так і для творчих процесів. Ви зможете проявити себе непересічною особистістю і здобути схвалення оточуючих.

БЛИЗНЮКИ

Постарайтеся зосередитися на професійних справах, тоді на роботі все складеться вдало і ви зумієте з легкістю добитися поставлених цілей. Якщо відчуєте, що з будь-якими питаннями впоратися складно, зверніться за допомогою до колег.

РАКИ

Не вимагайте від себе подвигів і не намагайтеся негайно вирішити всі питання. В першу чергу займайтеся тим, що дається вам без особливих зусиль. Утримайтеся від обговорення або засудження, цим ви тільки скривдите людину і викличете реакцію у відповідь.

ЛЕВИ

Цей день буде плідним, хоча самі ви можете відчувати невдоволення собою або тим, що вас оточує. Надмірні навантаження зараз протипоказані, намагайтеся досягати ефективності шляхом правильної організації праці.

  У лісі, лісі темному...

ДІВИ

Можете сміливо планувати розмови з впливовими особами – вам вдасться провести їх на високому рівні та з вигодою для себе. Цього дня багато буде даватися вам легше, ніж іншим.

ТЕРЕЗИ

Зараз варто утриматися від справ, які вимагають занадто активних дій. Роботу потрібно робити ретельно й не поспішаючи. День підходить для всього, що пов’язане з любовними стосунками. Можливі нові багатообіцяючі знайомства.

СКОРПІОНИ

Перш ніж щось зробити, добре подумайте і порадьтеся з колегами, членами сім’ї або компетентними особами. Ви будете сповнені сил, а от чи зможете застосувати їх з користю для справи, буде залежати тільки від вас.

СТРІЛЬЦІ

Сприятливий період для того, щоб зайнятися реалізацією своїх планів. Не забувайте враховувати думку оточуючих, особливо якщо цінуєте відносини. Утримайтеся від критики і образливих висловлювань на адресу своїх близьких.

КОЗЕРОГИ

Уникайте сварок або з’ясування відносин. У конфлікті навряд чи вдасться вийти переможцем.

ВОДОЛІЇ

Зараз небажано братися за вирішення складних завдань. Уважно перевіряйте всі ділові папери. Зараз у вас вистачить дипломатичних здібностей і вміння знаходити потрібні слова. Але не вірте обіцянкам і не довіряйте неперевіреній інформації.

  За добу на Житомирщині від Covid померли 4 людини

РИБИ

День подарує відчуття радості та внутрішньої свободи. Зараз вдалий період для укладення будь-яких угод – співпраця буде тривалою та вигідною.