Держава заплатить 2 мільйони гривень чоловіку, який вбив хулігана під час самозахисту

Держава заплатить 2 мільйони гривень чоловіку, який вбив хулігана під час самозахисту

Держава заплатить 2 мільйони гривень чоловіку, який вбив хулігана під час самозахисту

Сьогодні, 14:48

Компенсацію виплатять за те, що справа розглядалася протягом семи років через бездіяльність правоохоронних органів.

Через затягування розгляду справи правоохоронцями чоловік отримав моральну шкоду та був обмежений у пересуваннях. В Одесі суд постановив виплатити понад два мільйони гривень В’ячеславу Граціотову, який вбив хулігана, захищаючи себе.

Справа чоловіка сім років практично не розглядалася, а фігурант весь цей час був обмежений у правах.

“Ця та інші обставини викликали у Граціотова відчуття приниження, повного безсилля перед державою, яка захищала себе всіма способами; невіра в те, що суд і прокурор дійсно хотіли встановити істину, відчай від того, що знову і знову його змушували згадувати обставини трагічних подій, коли від його рук, хоча і ненавмисно, загинула людина…”, – написано у позовній заяві.

Чоловік протягом 7 років був сильно обмежений у пересуваннях навіть Україною.

“Перебування в стані постійного стресу сильно відбилося на особистому житті Граціотова. Він не мав можливості планувати своє життя, був позбавлений можливості вільно переміщатися за межі міста…” – зауважив позивач.

  Жителю Черняхова дали 8 років за побиття сусіда

Суд, оцінивши аргументи і докази, задовольнив вимоги одесита в повному обсязі.

23 серпня 2010 року на Соборній площі у В’ячеслава Граціотова і його дівчини виник конфлікт з двома молодиками. Під час бійки Граціотов, отримавши струс мозку, складаним ножем поранив одного з нападників. Хуліган помер ще до приїзду лікарів, яких з великим запізненням викликали міліціонери.