На Житомирщині 4 пацієнтів бувають на штучній вентиляції через коронавіру

На Житомирщині 4 пацієнтів бувають на штучній вентиляції через коронавіру

На Житомирщині 4 пацієнтів бувають на штучній вентиляції через коронавіру

Сьогодні, 14:29

Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 2923 осіб, з яких 59 – за минулу добу.

Про це йшлося сьогодні, 25 серпня, на щотижневому підсумковому брифінгу щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю голови ОДА Віталія Бунечка та начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

“Ситуація із захворюванням на коронавірусну інфекцію на Житомирщині, на жаль, невтішна – кількість нових випадків не зменшується. За минулу добу зареєстровано 59 нових випадків захворювання на COVID-19. Від ускладнень, викликаних інфекцією, з початку епідемії на Житомирщині померло 60 осіб. Всього за минулий тиждень захворіло 444 особи. Звертаюся до жителів області та закликаю суворо дотримуватися всіх карантинних заходів! Будьте відповідальними!”, – наголосив Віталій Бунечко.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик поінформував, що станом на сьогодні 202 пацієнти з діагнозом COVID-19 знаходяться на стаціонарному лікуванні. Наразі четверо пацієнтів перебувають на штучній вентиляції легень з інтубацією, 16 пацієнтів – на кисневій підтримці. Серед тих, хто захворів на коронавірусну інфекцію, 281 медичний працівник та 183 дитини. Важких серед них немає.

  Чайнатаун під Житомиром. Початок? ФОТО