На Житомирщині комунальне підприємство завищувало тарифи

На Житомирщині комунальне підприємство завищувало тарифи

На Житомирщині комунальне підприємство завищувало тарифи

Сьогодні, 17:36

У селищі на Житомирщині комунальне підприємство завищувало тарифи й тепер має зробити перерахунки, повернувши жителям селища зайво нарахованих 65,8 тисяч гривень.

“Так, в червні 2020 року спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області на підставі звернень споживачів, здійснено два позапланові заходи (перевірки) державного нагляду (контролю) комунального підприємства селища міського типу Житомирського району, що надає комунальні послуги з постачання теплової енергії, водопостачання та водовідведення. Під час проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) встановлено, що діючі тарифи на комунальні послуги не відповідають вимогам діючих порядків щодо формування тарифів на комунальні послуги, як наслідок споживачам при нарахуванні плати за комунальні послуги суб’єктом господарювання завищено тарифи: на 9,41грн. за 1 Гкал за постачання теплової енергії, на 0,12грн. за 1 м3 за водопостачання, на 0,08грн. за 1 м3 за водовідведення”, – повідомила пресслужба головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Тепер споживачам повинні повернути зайво перераховані кошти.

“Погодившись з результатами позапланових заходів (перевірок), суб’єктом господарювання було прийнято рішення про виконання вимог приписів головного управління та здійснено перерахунки споживачам з метою повернення зайво нарахованої плати на загальну суму 65796,87 грн ( з них за послугу з постачання теплової енергії – 33881,31 грн та водопостачання і водовідведення – 31915,56грн)”, – інформують у Держпродспоживслужбі.

  Почему больше никто не вспоминает про тарифы и коронавирус?