Голова МОЗ детально розповів, як будуть навчатись діти на карантині

Голова МОЗ детально розповів, як будуть навчатись діти на карантині

Голова МОЗ детально розповів, як будуть навчатись діти на карантині

Сьогодні, 12:06

Школи під час адаптивного карантину працюватимуть у зеленій, жовтій і помаранчевій зонах епідемічної небезпеки. У зеленій та жовтій зонах вчителі можуть працювати без масок, діти теж можуть вчитись без масок.

У зонах з червоним рівнем небезпеки навчання відбуватись не буде.

У зелених та жовтих зонах вчителі у класі можуть працювати без масок за умови дотримання відповідної дистанції або з використанням захисного щитка.

Учні 1-4 класів можуть перебувати на території школи без захисної маски. Степанов пояснив, що услідкувати за маленькими дітьми важко, ВООЗ не рекомендує для них маски, та й хворіє на COVID ця категорія дітей менше.

МОЗ рекомендує мінімальне пересування учнів між класами. Якщо є можливість – проводити заняття максимально в одному класі.

Антисептики мають стояти на вході до школи. Дітям рекомендують мити руки з милом після кожного уроку.

“Ми рекомендуємо, щоб були розроблені маршрути учнів у школах, щоб вони були максимально зручні. Зазвичай у школі є не один вхід і вихід. Ми рекомендуємо максимально відкрити всі входи і виходи, розробити маршрути, щоб, наприклад, діти з молодших класів заходили через один вхід, діти старших класів – через інший вхід, щоб вони не перетиналися при заході, щоб не було скупчення дітей. Ми рекомендуємо розпочинати уроки в різний час – буквально з 15-хвилинним “кроком”. Такі дії зменшують кількість контактів між учнями. Усі без винятку працівники школи повинні проходити температурний скринінг, коли вони заходять до школи. При будь-яких ознаках коронавірусної хвороби, при будь-яких симптомах краще взагалі не приходити в школу, а якщо вони виявлені – то треба звернутися до лікаря і покинути школу”, – зазначив очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов.

  Українці вже шостий місяць поспіль активно збувають валюту