Нафтогаз підвищує ціни на газ для населення

Нафтогаз підвищує ціни на газ для населення

Нафтогаз підвищує ціни на газ для населення

Сьогодні, 11:02

НАК “Нафтогаз України” підвищила вартість газу для населення за річним контрактом на 10% – з 4,73 гривні до 5,24 гривні за кубічний метр.

В рамках місячного контракту у вересні ціна на газ зросла на 45% – з 2,59 грн до 4,7 грн за куб. м. Про це повідомляє “Економічна правда”.

“Зростання цін обумовлено підвищенням вартості газу на європейських газових хабах, яке традиційно відбувається напередодні опалювального сезону. Разом з тим, цього року збільшення цін є відносно помірним, враховуючи великі запаси газу в українських підземних сховищах газу”, – повідомила пресслужба.

У “Нафтогазі” зазначають, що тариф “Річний” допомагає застрахуватися від зростання цін на газ в період високих цін (опалювальний сезон). Тож всі охочі можуть зафіксувати ціну газу на 12 місяців і платити за блакитне паливо рівними частинами впродовж року.

“Перед переходом на тариф “Річний” для клієнта буде розрахований рекомендований річний об’єм споживання газу – або на основі історичних даних за останні 12 місяців, або на основі споживацького профілю (тільки газова плита; газова плита і бойлер; котел та/або газова плита, бойлер)”, – додають у “Нафтогазі”.

  Чому американцям потрібні лише їхні холуї у нашому "Нафтогазі" і зовсім не цікавлять астрономічні тарифи на газ для українців?