Мийні засоби з природних компонентів

Мийні засоби з природних компонентів

Мийні засоби з природних компонентів

Сьогодні, 10:02

Такі засоби для миття посуду не тільки збережуть здоров’я людини, але й довкілля. Є прості природні препарати, які допоможуть зробити посуд чистим.

Гірчичний порошок і сода. Потрібно перемішати 1 ч. л. гірчичного порошку та 2 ч. л. соди. Нанести невелику кількість на губку й потерти забруднення. Можна добавити трошки води. Після протирання цією сумішшю посуд треба ретельно промити під проточною водою.

Якщо у посуді з’явився накип та відкладення на стінках, достатньо насипати 2 ст. л. соди та залишити на три години. Сода добре роз’їдає накип, а потім губкою її треба просто зняти з поверхні й ретельно промити під проточною водою.

Вода після відварювання картоплі. Щоб столове приладдя було блискучим та сяючим, можна використовувати воду, яка залишилася після відварювання картоплі. Потрібно просто намочити у цій воді ганчірку й протерти посуд. Потім промити. Або покласти його у теплий відвар на одну-дві години. Потім протерти його губкою й обполоснути. Якщо вироби зі срібла потемніли, вода після варіння картоплі поверне їм звичайний колір.

  Житомирянин Малиновський відзначився голом і асистом в переможному матчі "Аталанти" в "Серії А"