Гарні новини – Овнам, образи – Козерогам: гороскоп на 29 серпня

Гарні новини – Овнам, образи – Козерогам: гороскоп на 29 серпня

Гарні новини – Овнам, образи – Козерогам: гороскоп на 29 серпня

Сьогодні, 07:59

ОВНИ

Зараз вам доведеться витрачати набагато більше зусиль на справи, які раніше давалися легко. Порадувати можуть новини від близьких людей.

ТЕЛЬЦІ

День сприяє будь-яким починанням. Але варто відкласти всі серйозні фінансові справи, пов’язані з великими коштами.

БЛИЗНЮКИ

Скористайтеся будь-якою можливістю, щоб відпочити і розважитися. Уникайте серйозних фізичних навантажень і менше переживайте.

РАКИ

Оскільки у вас підвищиться емоційна чутливість, то вам варто бути більш тактовними та уважними до близьких. Це піде вам лише на користь.

ЛЕВИ

Корисним буде вміння швидко орієнтуватися у новій обстановці. Самотні представники знаку матимуть шанс познайомитися в дорозі або в Інтернеті.

ДІВИ

Цього дня у вас можуть виникнути розбіжності з кимось із вашого оточення. Причини – і ваша власна непоступливість, і чужа необачність. Намагайтеся знайти з людьми спільну мову.

ТЕРЕЗИ

В особистому житті сімейних представників знаку може виникнути якась плутанина. Якщо в поведінці коханої людини вас щось не влаштовує, то поясніть спокійно, що вам не подобається. А ось від з’ясування відносин на підвищених тонах потрібно утриматися.

  В Андрушівці затримали колишнього співробітника поліції за розповсюдження наркотиків

СКОРПІОНИ

Згадайте про старі зв’язки – вони можуть виявитися для вас корисними. Але нагадувати про себе потрібно тактовно. У фінансових питаннях будьте стриманими – не купуйте речі, в яких немає особливої ​​потреби.

СТРІЛЬЦІ

Цей день може виявитися для вас суперечливим. Ви будете активні і сповнені бажання домогтися результатів. Однак не поспішайте приймати рішення, які стосуються не лише вас, а й ваших близьких.

КОЗЕРОГИ

За складні справи варто братися лише в тому випадку, якщо у вас є надійні помічники. Образи і розбіжності можуть виникнути в особистих стосунках. Не будьте занадто відвертими навіть з близькими – все сказане може обернутися проти вас.

ВОДОЛІЇ

Зараз добре братися за нові справи, зайнятися розширенням ділових зв’язків і поглибленням знань. У любовних справах вас чекають позитивні новини.

РИБИ

День пролетить непомітно. Жодних неприємностей зірки не обіцяють, якщо, звичайно, ви самі їх не шукатимете. Уникайте зневажливого ставлення до людей і все буде добре.