Придбання ігрових ноутбуків: який бренд кращий?

Придбання ігрових ноутбуків: який бренд кращий?

Придбання ігрових ноутбуків: який бренд кращий?

Сьогодні, 09:59

Яку марку ноутбука ви збираєтеся придбати? Ми не збираємося підштовхувати вас до того чи іншого напрямку, але ось декілька речей щодо деяких наших провідних брендів, про які слід подумати, проводячи ваше дослідження.

  • Alienware: відомий своїм характерним дизайном космічного корабля в комплекті з несвітнім освітленням, Alienware робить солідну роботу, пропонуючи цінність, забезпечуючи при цьому високі технічні характеристики. Однак, поза попередньо визначеними конфігураціями, не так багато місця для налаштування. Зазвичай компанія пропонує віддалену гарантію на обслуговування на місці після віддаленої діагностики.
  • Asus: фірмові ноутбуки компанії Republic of Gamers, мають вишуканий, невидимий винищувач із вражаючим набором специфікацій. Однак Asus не дуже багато пропонує щодо налаштування. Що стосується гарантії, тайванський технічний гігант, як правило, пропонує 1-річну міжнародну службу з покриттям випадкових пошкоджень та 30-денний захист від нульових яскравих точок з цілодобовою технічною підтримкою.
  • Lenovo: ноутбуки Lenovo є синонімом заниженого дизайну. Але під простим виглядом Джейн лежать напрочуд високоякісні специфікації, які не вразлять ваш банківський рахунок. Ви можете очікувати від 4 до 5 конфігурацій кожної моделі та 1-річну гарантію.
  • MSI: одна з найбільш інноваційних компаній, MSI відома своїми сильними 17-дюймовими темами на тему червоного дракона, а також своїми витонченими 15-дюймовими ноутбуками. MSI не боїться вдарити в систему чотири твердотільних накопичувача та механічну клавіатуру з цифровою тачпадом. MSI надає своїм клієнтам 2-річну обмежену гарантію.
  • OriginPC: Дизайн за замовчуванням OriginPC, як правило, не повертає голови, але, коли справа доходить до налаштування, вони є головними. Починаючи з власних фарбних робіт, термосполук і закінчуючи ТВ-тюнером, поки у вас є гроші, неба є межею. Стандартна гарантія OriginPC пропонує цілодобову технічну підтримку та навіть гарантію мертвих пікселів у випадку несправності дисплея.
  • Razer: Як і MacBook для геймерів, повністю чорні ноутбуки Razer є одними з найлегших і найтонших на ринку. Єдині варіанти конфігурації – це розмір сховища та роздільна здатність дисплея. Компанія має 1-річну обмежену гарантію на всю свою продукцію.
  • Gigabyte / Aorus – Gigabyte та його дочірня компанія Aorus пропонують різноманітний асортимент ігрових систем. Де ноутбуки Aorus – це витончені, легкі електростанції з високими характеристиками, тоді як системи Gigabyte, як правило, громіздкіші, кольоровіші та дешевші. Усі ноутбуки Aorus та вибрані системи Gigabyte мають дворічні обмежені гарантії, тоді як інші системи постачаються лише на 1 рік.
  • HP – Ви б не відразу пов’язували HP з ігровими ноутбуками, але компанія досягає стабільних успіхів у цій галузі завдяки своїй серії Omen. Ігрові ноутбуки HP стандартно постачаються з однорічними обмеженими гарантіями, що включають безкоштовну доставку, коли ваша система потребує обслуговування.
  • Acer – Acer має довершену лінійку з поєднанням бюджетних ноутбуків, таких як Aspire VX 15, і суто амбіційних машин, таких як Predator 21 X, а також всього, що між ними. Компанія підтримує свої ігрові ноутбуки однорічною обмеженою гарантією, яка вимагає від вас оплати вартості доставки її до компанії для обслуговування.

Автор: zeto.ua

  Сергей Есенин и Айседора Дункан: любовь живет два года