Адаптивний карантин у Житомирі продовжили до 31 жовтня

 Адаптивний карантин  у Житомирі продовжили до 31 жовтня

Адаптивний карантин у Житомирі продовжили до 31 жовтня

Сьогодні, 17:17

Термін дії карантинних обмежень у Житомирській міській ОТГ продовжено до 31 жовтня відповідно до постанови Уряду.

Таке рішення прийнято сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

До рішення виконкому № 578 від 22.05.2020 «Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади» також внесено зміни, що стосуються режиму роботи міської ради: пункт, яким встановлювався графік роботи з 08:00 год до 17:00 год, втратив чинність.

Таким чином, з 1 вересня виконавчі органи Житомирської міської ради повертаються до звичного режиму роботи – з 09:00 до 18:00 год.

З рішення виконавчого комітету:

«Заборонити до 31 жовтня 2020 року:

1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, що закриває ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

2) перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

  Сухий закон – Овнам, захоплення – Козерогам: гороскоп на 10 липня

3) самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

4) проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

5) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та контроль використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно».

  Застрягла головою у лисячій норі: Як шукали зниклу 16-річну дівчину з Житомирщини. ВІДЕО

У разі погіршення епідемічної ситуації в регіоні та зміни рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 обмежувальні заходи застосовуються відповідно до вимог Уряду.