На Житомирщині викрили масштабну аферу з нерухомістю

На Житомирщині викрили масштабну аферу з нерухомістю

На Житомирщині викрили масштабну аферу з нерухомістю

Сьогодні, 15:33

На Житомирщині злочинна група за підробленими документами зареєструвала на себе квартири і майнові комплекси компаній, що перебували у процесі ліквідації, та продавала їх. Збитки оцінюють в понад 12 мільйонів гривень.

“Протягом травня 2017 року члени злочинної групи зареєстрували фіктивні юридичні особи під назвами, схожими із назвами реальних підприємств, підробили документи та на їх підставі зареєстрували на одного із співучасників право власності на майнові комплекси компаній, які перебували у процесі ліквідації, та дві квартири у місті Житомирі, що належали одному з товариств”, – повідомляють у прокуратурі.

28 та 29 серпня 2020 року чотирьом учасникам організованої злочинної групи повідомили про підозру у скоєнні низки злочинів, пов’язаних із привласненням та легалізацією майна.

“Організатора групи підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 358, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 206-2, ч. 3 ст. 209 КК України, трьох його спільників – за ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 206-2, ч. 3 ст. 209 КК України”, – додає прокуратура.

  Відправте в локдаун на місяць зарплату Авакова та його поліцаїв...