У Коростені судитимуть міського голову за підробку документів та розтрату бюджетних коштів

У Коростені судитимуть міського голову за підробку документів та розтрату бюджетних коштів

У Коростені судитимуть міського голову за підробку документів та розтрату бюджетних коштів

Сьогодні, 16:29

Міського голову та його спільників судитимуть за розтрату бюджетних коштів та підроблення документів під час капітального ремонту дороги, який відбувався у 2018 році.

“За процесуального керівництва Коростенської місцевої прокуратури завершене досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом заволодіння (розтрати) бюджетних коштів, підроблення документів та використання завідомо підроблених документів міським головою, депутатом-підприємцем та директором приватного підприємства під час капітального ремонту дороги. Наразі обвинувальний акт за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 191, ч. 3, 4 ст. 358, ч.2 ст.366 КК України скеровано до суду”, – повідомляють у прокуратурі.

В грудні 2018 року міський голова підписав фальшиві документи про закінчення капітального ремонту доріг. Також була завищена вартість за виконані роботи.

“За даними слідства, кримінальне правопорушення скоєне у грудні 2018 року. Міський голова, достовірно знаючи, що підрядник не виконав належний обсяг будівельних робіт з капітального ремонту доріг у місті, все ж, за попередньою змовою із директором цього підприємства, підписав завідомо неправдиві офіційні документи про закінчення такого ремонту. Діючи за аналогічною схемою, аби приховати попередні зловживання, міський голова провернув оборудку з іншим приватним підприємцем — депутатом міської ради, підписавши з ним підроблені документи про виконані послуги з технічного нагляду, завищивши їх вартість”, – додають у прокуратурі.

  Укрзалізниця відновила зупинку поїздів у Луцьку та Тернополі

Таким чином міський голова та його спільники вкрали з бюджету міської ради понад 645 тисяч гривень.

Суд наклав арешт на 5 автомобілів, 2 гаражі, 2 земельні ділянки та садовий будинок, загальна вартість майна складає майже 2 мільйони гривень.