Яку морозильну камеру обрати – горизонтальну чи вертикальну?

Яку морозильну камеру обрати – горизонтальну чи вертикальну?

Яку морозильну камеру обрати – горизонтальну чи вертикальну?

Сьогодні, 10:02

Вартість приладу залежить від об’єму, класу енергоспоживання та функцій. Морозильну камеру краще обирати залежно від приміщення, де її використовуватимуть, і потреб сім’ї. чим більший її внутрішній об’єм, тим більше продуктів можна заморозити. Морозильні камери бувають вертикальні та горизонтальні. Перші дуже схожі на холодильник. Їх іноді називають морозильні шафи. Мають різні розміри й висоту. Укомплектовані від трьох до восьми відділень. Горизонтальні камери називають морозильними скринями. Вони великі за розміром. Укомплектовані навісними корзинами й роздільником.

Вертикальні морозилки найкраще підійдуть для квартир. Вони не займають багато місця, зручніші у використанні. Якщо ж дивитися з економічної точки зору, то горизонтальні камери купувати вигідніше. У них зручно зберігати продукти у великих кількостях. Їхній максимальний об’єм сягає більше 500 л. Такі морозилки купують для приватних будинків або дач.

При виборі морозильної камери слід звертати увагу на її економічність.
Усі пристрої розділені на класи. Найвищі за класом – з буквою «А», найнижчі – «G». Найбільше витрачають енергії пристрої «А»-класу. Купуючи камеру, варто віддавати перевагу перевіреним брендам, які спеціалізуються на виробництві холодильних установок.

  Если вы хотите, чтобы вас обслужили по-русски, - не молчите

Камери також відрізняються класом заморожування. Його позначають сніжинками: від однієї до чотирьох. Від ступеня заморозки залежить термін придатності продуктів. Одна сніжинка означає температуру до -60С – продукти можуть зберігатися не більше тижня. Чотири сніжинки – температура -180С і вище. Термін придатності продуктів – більше року.

При купівлі морозилки також важливо визначитися із системою розморожування. Вона може бути автоматична NoFrost або ручна. Перша дуже зручна. Камеру не потрібно постійно розморожувати. Завдяки постійній циркуляції холодного повітря продукти рівномірно охолоджуються, не обростають льодом. На стінках камери не утворюється іній. Якщо камера має зручну систему, пристрій потрібно розморожувати раз на рік. Щоб на стінках не намерзав лід, у морозилку слід класти сухі продукти.

Позначається написом Super Freeze. За лічені хвилини охолоджує свіжі продукти при температурі – 320С. Якщо можливі перебої в електроенергії, слід обирати морозилку з автономним збереженням холоду. Чим воно вище, тим краще. Як правило, це від 12 до 36 годин. Слід зауважити, що горизонтальні камери набагато довше і краще підтримують необхідний рівень температури, ніж шафи.