Виші в “помаранчевій зоні” можуть працювати в мінігрупах, а школярі можуть обирати, – Прем’єр-міністр

 Виші в "помаранчевій зоні" можуть працювати в мінігрупах, а школярі можуть обирати, - Прем'єр-міністр

Виші в “помаранчевій зоні” можуть працювати в мінігрупах, а школярі можуть обирати, – Прем’єр-міністр

Сьогодні, 10:03

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль нагадав, що в Україні є можливість здобувати середню освіту у шкільній, дистанційній, екстернатній або домашній формі.

Джерело: Шмигаль в ефірі телеканалу “1+1” вранці 1 вересня, “Інтерфакс-Україна”.

“Сьогодні в Україні є можливість вчитися і в традиційній формі, і дистанційній, екстернатній або домашній. Батьки можуть обирати будь-яку з цих форм навчання”.

Деталі: Прем’єр зазначив, що в новому навчальному році продовжуватимуть транслювати телевізійні уроки, щоб діти в сільській місцевості могли здобувати знання і пройти навчання дистанційно.

Шмигаль наголосив, що з державного бюджету регіонам виділяють освітню субвенцію, з якої місцеві органи влади можуть здійснювати закупівлю засобів індивідуального захисту й антисептиків.

За його словами, якщо таких коштів не вистачає, Кабмін готовий виділити їх додатково або зробити перерозподіл за заявою відповідних власників таких навчальних закладів.

“Власниками закладів є місцеві органи самоврядування і вони мали забезпечити їх усім необхідним. Ми це контролюємо. Відповідні комісії виїжджали до шкіл протягом двох попередніх тижнів і контролюватимуть ситуацію в подальшому”.

  У Житомирі на перехресті Незалежності та Покровської "освячують" автомобілі

За словами глави уряду, вищі навчальні заклади працюватимуть так само, як середні й дошкільні, однак якщо виш перебуватиме в “помаранчевій зоні”, буде заборонено навчання в групах понад 20 осіб.