СБУ радить Сухомлину відремонтувати Київський шляхопровід

СБУ радить Сухомлину відремонтувати Київський шляхопровід

СБУ радить Сухомлину відремонтувати Київський шляхопровід

Сьогодні, 15:21

Управління СБУ в Житомирській області звернулося до міського голови Житомира Сергія Сухомлина через незадовільний стан Київського шляхопроводу.

“На Міську комісію з безпеки дорожнього рух, яка раніше відмовилась обмежувати рух фур по Київському шляхопроводу, винесли звернення вже управління Служби безпеки України Житомирської області до міського голови Житомира Сергія Сухомлина”, – написав член міської комісії з безпеки дорожнього руху Роман Кравчук.

У листі СБУ перераховані аргументи, чому Київський шляховод є небезпечним:

1) в місцях об’єднання балок поперек мосту діафрагмами відсутній захисний шар бетону, оголена і поржавіла арматура діафрагм і закладні деталі, на двох крайніх балках з боку сторін шляхопроводу оголена і поржавіла робоча арматура, захисний шар бетону зруйнований.
2) в прольоті N3-4 похилі тріщини в опорній зоні крайніх балок (крайня права смуга в напрямку м. Житомир, по якій рухаються вантажні автомобілі).
3) поперечні тріщини в асфальтобетоні над опорами шляхопроводу свідчать про руйнування деформаційних швів.
гідроізоляція проїжджої частини шляхопроводу відсутня (зруйнована за час експлуатації), внаслідок чого вода проникає на опори і поступово їх руйнує.
4) залізобетонні плити, що з’єднують балки з крайніми балками проїжджої частини на 70% непридатні для подальшої експлуатації (тріщини, розломи, вилужування бетону). При цьому, навантаження на шляхопровід щороку зростає, в тому числі через будівництво поблизу ТРЦ “Епіцентр”.

  Кримінальні дамочки із житомирського облздороввідділу позбулися свого "патрона"

“Враховуючи викладене, неконтрольована виснажлива експлуатація штучної споруди, без проведення необхідних робіт з капітального ремонту, може призвести до її руйнування, припинення транспортного сполучення та настання інших тяжких наслідків. Крім того, існуючий стан споруди підвищує її уразливість в терористичному та диверсійному плані”, – написано у листі.

Служба безпеки України радить Сухомлину відреагувати на проблему. Також СБУ рекомендує звернутися до Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА щодо фінансування необхідного обсягу робіт, якщо це необхідно.