Футболіст з “ЛНР”, якого нещодавно підписав “Полісся”, вже покинув житомирський клуб

Футболіст з "ЛНР", якого нещодавно підписав "Полісся", вже покинув житомирський клуб

Футболіст з “ЛНР”, якого нещодавно підписав “Полісся”, вже покинув житомирський клуб

Сьогодні, 10:26

Новачок житомирського “Полісся” Олексій Лобов покинув житомирський клуб після протесту вболівальників.

“Лобов виступав останні 4 сезони за “Авангард”. Ми його брали в команду на правах оренди, тому він не наш гравець. Зараз він гравець “Колоса”. Коли ми його брали, про цю історію не знали, тому що ми вивчаємо історію кожного гравця з відкритих джерел. Якщо відкрити Вікіпедію та інші україномовні сайти – цієї інформації не було. З 2014 по 2017 рік були прогалини. Оскільки він молода людина, йому всього 23 роки, ми цьому не приділили потрібне увагу”, – повідомив директор футбольного клубу Володимир Загурський.

Керівництво “Полісся” тільки від вболівальників дізналось про те, що Лобов у з 2014 по 2016 рік грав за футбольні клуби так званої “ЛНР”.

“Для нас ця інформація була як сніг на голову. До нас ніхто не звертався з фанатів, щоб з’ясувати цю ситуацію. Ми з тренером запитали, чи готовий він пояснити, що і як відбувалося, де він грав. Він погодився. Тому підходили і до матчу, і після. Намагався і він пояснити, і позиція тренерського штабу, керівництва. Позицію не прийняли. Вона була однозначною – він тут не повинен грати. Сьогодні ситуація інша. Вчора він приїхав на збір і вирішив не продовжувати кар’єру у нас. Він тепер не гравець нашої команди”, – додав Володимир Загурський.

  ЦИТАТА ДНЯ!