Як буде відбуватись арт-фестиваль “День житомирян” 5 вересня?

Як буде відбуватись арт-фестиваль "День житомирян" 5 вересня?

Як буде відбуватись арт-фестиваль “День житомирян” 5 вересня?

Сьогодні, 14:34

5 вересня у Житомирі відбудеться арт-фестивать “День житомирян”, який хочуть зробити щорічним.

“Ми маємо розуміти, що кожна людина має бути самоорганізованою і дотримуватися дистанції. Зі свого боку ми додатково будемо робити маски. Звісно, будемо намагатися контролювати масковий та температурний режими”, – заявила начальниця управління культури Житомирської міської ради Ілона Колодій.

На фестивалі будуть розташовані фото-зони, житомиряни зможуть послухати виступи музикантів та вітання від відомих житомирян.

“Ми хочемо зробити свято для маленьких житомирян, тому Михайлівська буде дитячою зоною, а на Новому Бульварі будуть розміщені фуд-корти, які будуть цікавими та смачними. Ми плануємо залучити не лише житомирські ресторації, а запросимо зі всієї України. Біля кінотеатру “Жовтень” ми плануємо розмістити сцену, де буде виступ співаків”, – додає Інна Колодій.

Поки не відомо, у яку вартість стане цей захід бюджету міста. Інна Колодій повідомила лише те, що на виступ української співачки Jerry Heil піде близько 42 тисяч гривень з місцевого бюджету.

  Чи буде повторне введення жорсткого карантину?

“В першу чергу, зробити за заощаджені кошти, щоб не було ніяких додаткових витрат. Багато було заходів, на які були закладені кошти, але ми не робили ці заходи, бо ви самі розумієте, в умовах пандемії. Якщо порівнювати з Днем міста, то це буде набагато менше, ми плануємо від 300-400 тис. грн”, – зазначила начальниця управління культури Житомирської міської ради.