Головний тренер “Полісся” розповів про готовність команди до нового сезону

Головний тренер "Полісся" розповів про готовність команди до нового сезону

Головний тренер “Полісся” розповів про готовність команди до нового сезону

Сьогодні, 11:55

ФК «Полісся» готується розпочинати сезон 2020/21 у рамках Першої Ліги. За карантин змінилось багато чого: тренер, спонсор, гравці. Нещодавно “Полісся” здолало “Чайку” у Кубку України, проте головний тренер Сергій Шищенко каже, що поки не задоволений грою своїх підопічних.

“Я задоволений тим, що все-таки ми почали офіційні ігри за 8 місяців та навіть більше, останній раз хлопці грали в листопаді, тому це дуже важливо, що ми почали сезон, і почали його з перемоги. Вона була складною, результатом я задоволений, грою — не зовсім. Напевно відчувалося у хлопців хвилювання, бо все-таки перший офіційний матч за такий довгий проміжок часу, відчувалася нерівність, десь ми зіграли не зовсім так, як потрібно було, але найголовніше, що ми перемогли в цьому матчі. В плані психології було дуже важливо перемогти в першому офіційному матчі, ми це зробили і пройшли далі в Кубок”, – каже Сергій Шищенко, головний тренер ФК “Полісся”.

Сергій керує клубом вже майже 2 місяці, за цей час він встиг вивчити своїх гравців.

“Я вже практично півтора місяці працюю з командою. Звичайно, вже з багатьма гравцями познайомився, вивчив їх. Зрозуміло, що десь в плані футболу, я їх перелаштовую трохи, бо в мене інші вимоги і погляди на футбол. Спочатку їм було складно, як фізично, так і психологічно, бо довгий час вони були без футболу. Важко було й сприймати нову інформацію, але я задоволений, як вони зараз її сприймають, частково задоволений виконанням, бо все ж таки хочеться, щоб ми краще грали, діяли, і показували кращі результати ніж показуємо зараз. Я казав, що хочу грати в атакуючий футбол, і звичайно потрібний баланс, щоб у нас була і гарна оборона, і ми добре могли атакувати. У нас це виходить, порівняно з тим, як ми починали наш збір, і як пройшли перші контрольні ігри. Видно, що команда стала більш дисциплінованою, більше розуміють, як потрібно атакувати та обороняти в тих чи інших ситуаціях. Звичайно, є помилки, вони будуть завжди, але ми повинні працювати так, щоб їх мінімізувати і зробити нашу гру ще кращою”, – повідомив тренер.

  АНЕКДОТ ДНЯ!

За час карантину з “Полісся” пішло багато футболістів. Проте Сергій Шищенко запевнює, що клуб підібрав якісну заміну цим гравцям для участі у Першій лізі.

“Ще до мого представлення пішло кілька гравців. Це Боровець, Мозіль, Ковпак. Коли я вже розпочав працювати, побачив і оцінив можливості деяких гравців. І теж всім відомо, що команду покинув Корохов, Мосіюк, Задерецький, Терзі, і Немтінов перейшов в „Агробізнес“. Є втрати, але так само ми намагалися посилити команду тими гравцями, які були нам доступні, і яких ми хотіли бачити. Не вдалося нам запросити всіх, кого хотіли, але я вважаю, що посилились тим, ким могли. Потрібний час, є проблеми в тому, що деякі хлопці, які були з самого початку зборів більш зіграні, а хлопці, які лише вливаються у колектив, їм треба час, щоб зрозуміти гру, перелаштуватися. Чемпіонат вже ось-ось розпочнеться, і це трохи турбує, але нічого страшного, ми справимося, я гадаю, багато команд у такій ситуації. Я прихильник того, щоб призначати капітана, щоб не футболісти обирали, а тренер призначає, Ярослав Галенко став капітаном, його помічник — Марат Даудов і Денис Притиковський“, – зазначає Сергій.

  В одній з ОТГ Житомирщини зробили сердечко біля монумента. ФОТО

Головний тренер “Полісся” не сумнівається в тому, що його футболісти готові до сезону 2020/21 на всі 100%.

“Я думаю, що ми готові до сезону. Знову ж таки, хочеться покращити нашу гру, але на це потрібен час, півтора місяця недостатньо для того, щоб зробити її ідеальною, але напевно вона й не буде ідеальною тому, що все одно будуть якісь помилки і проблеми, які треба буде виправляти. Але достатньо того, щоб підготувати фізично і психологічно, і дуже важливою була та перемога на Кубку України, для того, щоб позитивно розпочати сезон. Особисто я хочу, щоб якнайшвидше у нас виходила хороша гра, і ми довели це нашим вболівальникам. Звичайно, в моїх амбіціях бути не в 8, 9, 10 місці, я хочу перемагати, і бажаю, щоб футболісти до цього прагнули. Ми будемо битися до кінця, показувати результат, будемо до цього йти в кожному матчі. Все-таки хочеться, щоб „Полісся“ було не в середині турнірної таблиці, а як можна вище, навіть у свій перший сезон Першої Ліги”, – додає керманич житомирського клубу.

  У Житомирі за деякими адресами не буде води

Сергій повідомляє, що команда має все для комфортного існування, окрім власного стадіону.

“Напевно є одна потреба, щоб ми грали на цьому стадіоні, і це напевно найважливіша, а так в принципі керівництво клубу, мер міста, і новий спонсор, роблять все для того, щоб футболісти відчували себе комфортно”, – зауважив Сергій Шищенко.

Один з лідерів ФК “Полісся” Марат Даудов каже, що у команді дружня атмосфера, команда добре прийняла своїх новачків.

“Враження, звичайно, хороші і приємні. Всі ми давно чекали на цю гру, і нарешті офіційну. Потрібна була лише перемога для того, щоб рухатися далі з впевненістю. Мікроклімат в команді хороший, багато нових гравців, але потихеньку ми всі починаємо розуміти один одного. Ще трохи часу в нас є, думаю, що все буде добре. Впринципі деякі хлопці прийшли з тих, кого ми знаємо, багато хто був вже в команді. А новенькі швидко влилися у колектив, адже вони вже досвідчені гравці, ми і знали їх, і чули, тому не складно було знайти з ними спільну мову”, – повідомив Марат Даудов.