На Волині виявили “підприємство”, яке виготовляло нелегальні цигарки величезними обсягами

На Волині виявили "підприємство", яке виготовляло нелегальні цигарки величезними обсягами

На Волині виявили “підприємство”, яке виготовляло нелегальні цигарки величезними обсягами

Сьогодні, 15:56

Виробничі потужності дозволяли виробляти більш ніж 1,5 мільйона пачок сигарет щомісяця.

Правоохоронці ліквідували масштабне підпільне виробництво тютюнових виробів у Волинській області. Про це повідомляє Національна поліція.

Встановлено, що до організації виробництва були причетні двоє громадян – жителі Львівської та Волинської областей. Вони орендували приміщення на підставних осіб, встановили промислове обладнання і налагодили повний технологічний цикл з виробництва сигарет – від переробки сировини до готової продукції для її подальшої реалізації кінцевому споживачеві.

Використовуючи логотипи відомих тютюнових виробників, чоловіки реалізовували продукцію через мережу роздрібної та оптової торгівлі на території Львівської та Волинської областей.

Напередодні поліцейські провели обшуки за місцем виробництва тютюнової продукції. Вони вилучили спеціалізоване обладнання, 17 тисяч пачок сигарет, 474 ящики з фільтрами для сигарет, три тонни сировини тютюну, 5000 марок акцизного податку України та інші речі для упаковки та фасування продукції. Вартість вилученого майна, за попередніми підрахунками, становить 30 млн гривень.

  Пиріжки «У путь-доріжку»

Вирішується питання про повідомлення організаторам і учасникам злочинної групи про підозру за статтями про збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку або голографічних захисних елементів, незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ст. 204, ч.3 ст.28 ст.199 КК України).