На Житомирщині 17-річний хлопець задушив бібліотекарку

На Житомирщині 17-річний хлопець задушив бібліотекарку

На Житомирщині 17-річний хлопець задушив бібліотекарку

Сьогодні, 15:23

Результати ДНК-експертизи 100% підтвердили причетність 17-річного хлопця до вбивства жінки.

“22 серпня, о 4:50 до чергового відділу Новоград-Волинської поліції надійшло повідомлення про те, що виявлено тіло жінки на узбіччі дороги в с. Ярунь Новоград-Волинського району. На місце події приїхала слідчо-оперативна група Новоград-волинської поліції та Головного управління в Житомирській області. Було вилучено ряд інформаційних та доказових фактів та опитано місцевих мешканців. Вказану подію внесено до кримінального провадження за частиною 1 стаття № 115 Кримінального кодексу України. Тіло жінки було направлено на судово-медичну експертизу. Фахівці дали заключення, що смерть настала через удушення. Далі призначили ряд експертиз, в тому числі і ДНК. До вбивства жінки причетний 17-річний місцевий мешканець. На сьогодні йому оголошено про підозру. Слідчі також підготували клопотання про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Розгляд вказаного клопотання у суді відбудеться сьогодні о 15:00”, — заявив керівник Головного управління Нацполіції в області Юрій Олійник.

  Степанов про Covid: У нас не буде легкою зими, буде дуже важко

Хлопцю загрожує позбавлення волі строком від 7 до 15 років. З камер відеоспостереження поліція дізналась, що підозрюваний напередодні спілкувався з жінкою, але ознак конфлікту не було.

“Є результат ДНК експертизи, який 100% підтверджує причетність неповнолітнього до вбивства жінки. Підозрюваний о 9 годині ранку ознайомився з підозрою. Поки не зізнався в злочині, але відреагував спокійно. Про мотиви нам відомо, проте не будемо оголошувати, бо слідство триває. Але є ще ряд незаконних дій, які вказана особа могла вчиняти на території Новоград-Волинського району”, – додав Юрій Олійник.