У селищі неподалік Житомира хочуть підняти тариф на воду, місцеві кажуть – ціни “драконівські”

 У селищі неподалік Житомира хочуть підняти тариф на воду, місцеві кажуть - ціни "драконівські"

У селищі неподалік Житомира хочуть підняти тариф на воду, місцеві кажуть – ціни “драконівські”

Сьогодні, 11:18

Черняхівська селищна рада вчергове має намір погодити КП “Черняхів-Добробут” підняття тарифів на комунальні послуги: водопостачання, водовідведення та вивіз сміття.

Про це у Фейсбук пише Юрій Малашевич.

Фактично мова іде про встановлення безпрецедентно ДРАКОНІВСЬКИХ ТАРИФІВ, аналогів яким немає в Україні.
Сьогодні це питання піднімалось на зустрічі з мешканцями житлового масиву “Меліоратор” Перше, на що потрібно звернути увагу це цинічно підозрілі обрахунки, які можна побачити на сайті селищної ради. Тому потрібно провести паралельний незалежний ретельний експертний аналіз математики, на основі яких селищна рада має намір погодити підняття тарифів. Як на мене до обрахунків дуже багато запитань. Ще раз потрібо переконатись чи дійсно на підприємстві працює стільки працівників, як зазначено в штатному розписі, тощо. Від так вирішили самотужки перерахувати і відповідно цього надати свої пропозиції по недопущенню чергового підняття тарифів. Хоча люди готові іти на радикальні кроки
“, – зазначає місцевий житель.
http://chsr.gov.ua/%d0%bd%d0%b0%d0%bc%d1%96%d1%80%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%be-%d0%b7%d0%bc%d1%96%d0%bd%d1%83-%d1%82%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%84%d1%96%d0%b2-%d0%bd%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bc%d1%83%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bd/

  Житомирянини перемогли "мафію", яка через створення ОСББ повідключала ліфти. ФОТО

Друга, не менш важлива проблема – забезпечення населення якісною і безпечною для здоров’я питною водою гарантованої якості та дотримання вимог ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Водогінна мережа знаходиться в незадовільному санітарному – технічному стані, обладнання зношене, несвоєчасно проводиться ліквідація аварій та поривів що призводить до вторинного забруднення питної води при транспортуванні по трубопроводах. Також є можливі порушення під час експлуатації водопровідних мереж та водонапірних споруд, а саме – у періодичності проведення робіт з їх промивання, дезінфекції, технічних оглядів та поточних ремонтних робіт, дотриманні зон санітарної охорони водних об’єктів, санітарно-технічний стан водопровідних споруд і мереж, що створює реальну загрозу виникненню інфекційних захворювань та спричиняє погіршенню санітарно-хімічних та бактеріологічних показників якості води, яка подається населенню.

Пріоритетом для покращення якості питної води є: оновлення та удосконалення систем водопостачання, упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання на водозаборах, будівництво і реконструкція водоочисних систем з використанням нових технологій“, – повідомляє Юрій Малашевич.

  Під час збирання у лісі лікарських трав жительку одного з міст Житомирської області вкусила гадюка

Питна вода призначена для споживання людиною, повинна відповідати гігієнічним вимогам: бути безпечною в епідемічному та радіаційному відношенні, мати сприятливі органолептичні властивості та нешкідливий хімічний склад.

 У селищі неподалік Житомира хочуть підняти тариф на воду, місцеві кажуть - ціни "драконівські"