Фінансовий успіх – Близнюкам, нетактовність – Козерогам: гороскоп на 4 вересня

Фінансовий успіх – Близнюкам, нетактовність – Козерогам: гороскоп на 4 вересня

Фінансовий успіх – Близнюкам, нетактовність – Козерогам: гороскоп на 4 вересня

Сьогодні, 07:51

ОВНИ

Енергетично потужний день. З цією енергетикою потрібно бути обережним, бо в людині прокидаються потужні сили, і якщо ви не знаєте як з ними справлятися, то можете ненароком наробити лиха. Все цього дня треба робити усвідомлено.

ТЕЛЬЦІ

Не бійтеся труднощів – ви їх легко подолаєте. Зараз ви здатні навіть ледачих людей надихнути на подвиги. Головне, не дозволяйте втручатися у своє життя, а також не робіть нічого комусь «на зло».

БЛИЗНЮКИ

Це найсприятливіший час для проведення різнопланових фінансових операцій. Вкладення обов’язково призведе до отримання доходу.

РАКИ

Ви легко впораєтеся з усіма справами. Уникайте суперечок і занадто емоційного спілкування з колегами. Можливі нові романтичні захоплення.

ЛЕВИ

Не виключено, що ваші успіхи не дадуть спокійно спати таємним заздрісникам. Можливі провокації.

ДІВИ

Зараз не варто пускатися в авантюри і йти на невиправданий ризик. Також не поспішайте брати участь в реалізації чужих планів.

  На Житомирщині люди рятують природу від корупціонерів?

ТЕРЕЗИ

Труднощі, які можуть виникнути в особистому житті, відіб’ються і на вашій роботі. Не фліртуйте та не починайте службових романів. Принаймні, зараз.

СКОРПІОНИ

Займіться наведенням ладу в своїх справах і подумайте, як розширити сферу діяльності. Варто відновити колишні зв’язки, які незабаром стануть у нагоді. Ваші стосунки з коханою людиною можуть перейти на більш високий рівень.

СТРІЛЬЦІ

Цього дня не варто зайвий раз проявляти ініціативу і брати на себе відповідальність. Вашу відданість справі не оцінять й можуть навіть звинуватити у всіх помилках.

КОЗЕРОГИ

Все буде добре тільки в тому випадку, якщо ви, перш ніж щось сказати, подумаєте про наслідки. Ви можете проявити нетактовність.

ВОДОЛІЇ

Дисциплінованість і відповідальність мають стати вашими вірними друзями цього дня. І в особистих стосунках також.

РИБИ

Навряд чи вам захочеться працювати з повною віддачею. Причина криється у тому, що ваші думки будуть далеко від виробничих тем – на першому місці опиняться особисті справи. Намагайтеся обходити гострі кути у відносинах з колегами, не сперечайтеся і нікому нічого не обіцяйте.