У Житомирі в приватній християнській школі дівчинку вигнали з уроку через заборгованість за навчання

У Житомирі в приватній християнській школі дівчинку вигнали з уроку через заборгованість за навчання

У Житомирі в приватній християнській школі дівчинку вигнали з уроку через заборгованість за навчання

Сьогодні, 08:59

Скандал у житомирській україно-італійській приватній школі «Всесвіт».

У Житомирі в приватній християнській школі дівчинку вигнали з уроку через заборгованість за навчання

Розповідає мама учениці, яку вивели з уроку і залишили сидіти у вестибюлі через заборгованість за навчання:

«Заборгованість складає 1200 гривень. Це заборгованість з часів карантину. Тобто, на карантині не було занять, але ми оплачували повну вартість навчання. У мене раніше ніколи не було заборгованостей в школі. Ніколи не було конфліктів з педколективом, але та ситуація, яка склалась, вона мене просто шокувала, бо дитину довели до нервового зриву. Сьогодні ми підемо до психолога, до невропатолога, бо дитина всю ніч не спала, в неї тремтять руки, вона весь час плаче. Раніше такого ніколи не було, вона дуже активна. Але їй було соромно. Уявіть, вона сиділа в холі, підійшов завгосп, спитав: дитино, чого ти сидиш не на уроці, а в холі? В тебе що немає довідки? На це консьєрж на весь хол почала кричати: «Не довідки в неї немає, а грошей немає. Тому хай сидить. І якраз почалась перерва, вийшли інші діти і почали з неї сміятись»

  На осінь Житомир "зеленіє". ФОТО

Олена розповідає, під час карантину залишилась без заробітку, втім, пояснила ситуацію адміністрації навчального закладу і розповіла, як і коли повністю розрахується за навчання.

«Я одразу повідомила, що я залишилась без роботи. Я не працювала з березня по червень, абсолютно не працювала. Я сама виховую двох дітей. Вчителі, директор, класний керівник всі знають мою ситуацію. Я сказала, що ми за літо будемо погашати усе повністю за карантинні місяці. Тобто, ми платимо і за червень, і за липень, хоча ми теж не навчаємось. Але це прописано в контракті. В серпні залишилось 3200 гривень боргу. Коли мені сказали, що дитину не допустять до занять, все що я змогла – я заплатила, це 2000 гривень. Скинула фото чеків. І попросила: почекайте, я отримаю зарплатню до 10 вересня і розрахуюсь без питань. Мені написали, що передали мою інформацію отцю Михаїлу і дитині відмовлено в навчанні», – каже жінка.

Олена вважає цей інцидент проявом булінгу і тепер її донька не зможе продовжити навчання у школі «Всесвіт», тому зараз для дитини шукатимуть інший навчальний заклад, де вона навчатиметься далі.

  У Коростені може запрацювати лабораторія, що робитиме тести на COVID-19

«Для мене, в першу чергу, головне – це думка моєї дитини. І дитина категорично не хоче йти сюди. У неї були дуже теплі відносини з дітьми, з вчителями. Але після цього вона каже: я не можу, я не хочу, в будь-яку іншу школу, але тільки не сюди», – каже мама дівчинки Олена.

Директорка приватної школи «Всесвіт» не захотіла коментувати інцидент, який трапився напередодні, і від спілкування з журналістами відмовилась.

Житомиряни обурені, бо школа декларує себе як «міжнародна салезіянська», яка має «християнські цінності»:

– Отцю Михаїлу? Церква давно перетворилась в бізнес

– отцю Михаилу на нове бмв

– Виховання на новітніх християнських цінностях, як на стенді написано. Дочка за маму, Жучка за дочку, мишка за Жучку – получіть!!!

– Я один не розумію.навіщо платити за те, що можна отримати в звичайній школі. Ви дійсно думаєте, що якщо платите гроші, то краще учать і спеціалісти кращі…

– «Наша деятельность основана на вере, надежде и любви, и нацелена на формирование и развитие личности ребёнка, на его самореализацию. Наш педагогический путь нестандартен: для нас главное, чтобы все знания проходили через ум, сердце и опыт ребёнка.»

  Житомирський "ІнБев" має великі шанси вийти в Етап переможців

«Школа имеет хорошую репутацию у родителей благодаря высокому уровню преподавания, интеграционному обучению и воспитанию, традициям и внимательному отношению к ребёнку.»

Это цитаты с сайта школы. Потрясающее лицемерие, как раз в духе истинной христианской этики.

– Отець Михаїл та весь педагогічний колектив школи дуже чуйні та ввічливі люди, які спрямовують свої зусилля на дружні стосунки з дітьми.
У класах завжди панує атмосфера любові, діти один одного підтримують.
Моя дитина вже навчається в цій школі 4 рік.
А про державну школу можу сказати одне – моя дитина стала предметом булінгу.

– за деньги будут не только дружественные отношения а вот без денег сами видите что получилось….не заплатите и на вас нападёт этот чёрт с кадылом.

– Меня поражает цинизм взрослых. Консьержка, учительница… Вести себя как среднестатистическое …. Я бы таких людей и близко к детям не подпускал. А финансовые проблемы должны решаться с родителями а не детьми.

Джерело статті: Житомир-Онлайн