З початку року на Житомирщині викликло близько 2 тисяч пожеж в екосистемах

З початку року на Житомирщині викликло близько 2 тисяч пожеж в екосистемах

З початку року на Житомирщині викликло близько 2 тисяч пожеж в екосистемах

Сьогодні, 15:17

Зважаючи на те, що кожного дня в Житомирській області виникає по декілька пожеж сухої трави, рятувальники закликають населення дотримуватись правил пожежної безпеки при перебуванні в екосистемах.

Про це інформує пресслужба ДСНС України в Житомирській області.

З початку року в області вже виникло 1780 пожеж в екосистемах, вогнем пройдено понад 46 тис.га територій. Більшість із таких пожеж сталося через людський фактор. Необачно викинутий недопалок чи непогашений сірник призводять до виникнення масштабних пожеж, що знищують житлові будинки, тварин, гектари зелених насаджень та створюють неабияку загрозу для життя. З огляду на це та аби вкотре нагадати людям правила безпеки, рятувальники щодня проводять превентивну роботу із попередження виникнення подібних загорянь, проте кожен, у першу чергу, повинен сам дотримуватися усіх необхідних норм безпеки та бути відповідальним!”, – йдеться у повідомленні.

Пам’ятайте, що розведення вогню в суху та вітряну погоду має вкрай негативні наслідки! Так дії призводять до миттєвого поширення вогню на значні площі, загрожують знищенням обійстям громадянам і навіть загибеллю та травмуванням населення.

  З початку року Житомирщина торгувала з Німеччиною, Китаєм та Італією

не випалюйте сміття на присадибних ділянках!
не розводьте відкритий вогонь поруч з господарськими будівлями!
слідкуйте, щоб діти не гралися з вогнем!

Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, звалищах – негайно телефонуйте за номером «101».