Коростенська лікарня перевантажена хворими на COVID-19

Коростенська лікарня перевантажена хворими на COVID-19

Коростенська лікарня перевантажена хворими на COVID-19

Сьогодні, 12:48

Лікарня у Коростені перевантажена хворими на коронавірус, частину пацієнтів направлятимуть до Овруцької та Малинської лікарень. Про це сьогодні, 7 вересня, повідомив начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик.

“Дійсно, завантаженість у Коростенській лікарні – 100%. Тому змінені маршрути. Пацієнти з Коростенщини, які проживають ближче до Овруча, направлятимуться до Овруцької лікарні, частина – до Малинської лікарні”, – доповів Микола Суслик.

Микола Суслик також повідомив про звернення до міністерства з проханням дозволити включити до переліку закладів, у яких надаватимуть допомогу хворим на коронавірус, ще декілька лікарень.

“Наразі у нас визначено 12 лікарень першої хвилі і поки лише вони можуть надавати медичну допомогу COVID-інфікованим. Ситуація у нас напружена по місту Житомиру, центральній міській лікарні №1, де завантаженість вже складає 65%, тобто більше половини ліжок. Ми звернулися до керівника по ліквідації наслідків COVID-інфекції, міністра охорони здоров’я Максима Степанова з проханням включити дві лікарні другої хвилі: це Хорошів та міська лікарня №2 міста Житомира до переліку закладів для надання допомоги хворим та пацієнтам з підозрою на COVID-19”, – додав Микола Суслик.

  Потепління до +11 та дощ зі снігом: прогноз погоди на сьогодні