У Новій Романівці померла мама Володимира Литвина

У Новій Романівці померла мама Володимира Литвина

У Новій Романівці померла мама Володимира Литвина

Сьогодні, 15:29

У Новій Романівці Новоград-Волинського району померла мама відомого українського політика, колишнього голови Верховної Ради України Володимира Литвина – Ольга Андріївна.

У Новій Романівці померла мама Володимира Литвина

Сайт Житомир-Онлайн висловлює щирі співчуття Володимиру Михайловичу, його рідним та близьким з важкою втратою.

Пропонуємо нашим читачам одне з останніх інтерв’ю Володимира Литвина, де він розповідає про свою маму.

Литвин: Мама і зараз живе в селі сама, їй 90 років. Поруч живуть сестра та мій молодший брат, генерал-лейтенант, який тягає мішки, працюючи на млині

Позафракційний народний депутат, колишній голова Верховної Ради Володимир Литвин в авторській програмі головного редактора видання “ГОРДОН” Олесі Бацман на телеканалі “112 Україна” розповів, що його мати живе в селі в Житомирській області.

“Вона і зараз живе в нашій батьківській хаті, живе сама, їй 90 років… Вона себе без своєї батьківщини не мислить. Ми оточили її увагою і часто із занепокоєнням спостерігаємо, що в неї іноді згасає інтерес до життя, бувають такі моменти. Особливо взимку, коли їй важко виходити на подвір’я… Поруч живе сестра, поруч живе мій молодший брат, генерал-лейтенант [Петро Литвин], який тягає зараз мішки, працюючи на млині”, – розповів політик.

  "Нужно держать оборону" - Доротич

Нардеп вважає, що його брата намагалися зробити “ворогом через Іловайську трагедію та навісили всіх собак”.

З травня 2012 року Петро Литвин був командиром 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ. Під час бойових дій на Донбасі 2014 року командував військами сектору “Д”. Як пише “Європейська правда”, Литвина обвинувачували в тому, що в серпні 2014 року під Іловайськом він покинув своїх підлеглих – зрештою українські війська опинилися в оточенні. Однак тимчасова слідча комісія Верховної Ради дійшла висновку, що інформація про його втечу не відповідає дійсності.

“Це, до речі, до питання про дружбу із чинним президентом України Петром Порошенком… Коли я запитував, навіщо це роблять… “Ну ти розумієш, така обстановка, така атмосфера… Ми виправимо ситуацію…” Тим паче що до Іловайська він [брат] жодного стосунку не мав”, – сказав нардеп.

Політик підкреслив, що коли сталася Іловайська трагедія, то від його брата вимагали, щоб він здав у Генеральний штаб усі донесення, усі документи щодо цього.

  Завтра у Житомирі подорожчає хліб. ФОТО

“Коли він відмовився це зробити і документи було передано в Генеральну прокуратуру, тобто військовому прокурору, йому в такий спосіб помстили. Неупереджене слідство (я сподіваюся, що воно буде проведене і закінчене) покаже відповідальність, зокрема чинного начальника Генерального штабу [Віктора Муженка], якому доповідали про вторгнення [російських] військ, на що він давав відповідь… Цитувати його в пристойному товаристві не прийнято, але це є в матеріалах слідчої комісії… А вони в цей час набивали чергові зірки на погони і готувалися до параду на Хрещатику. А потім намагалися знайти стрілочників”, – сказав Литвин.

Політик заявив, що його “брати та сім’я служили як вірні собаки державі, а стали ворогами”.

“Зверніть увагу, із Криму було виведено лише прикордонників і кораблі прикордонної охорони. Усе інше здали. Ті, хто здав Крим, – сьогодні герої, їх нагороджують, а ті, хто зробив свою справу, захищав країну, нікому сьогодні не потрібні”, – підкреслив він.

Джерело статті: Житомир-Онлайн