Школи Житомира не інформують про свої вакансії?

Школи Житомира не інформують про свої вакансії?

Школи Житомира не інформують про свої вакансії?

Сьогодні, 14:46

До Спілки “Освіту – в законне русло” звернулись з питанням щодо низької доступності інформації про вакансії у школах Житомира.

Про це у Фейсбук повідомила Наталія Слободянюк.

На сайтах шкіл такої інформації немає. У департаменті освіти немає. Тобто людина, яка шукає робоче місце, має відвідати кожну школу, аби дізнатись, чи можуть (чи хочуть) її влаштувати на посаду.

Ми направили на департамент освіти запит щодо вакансій у школах міста – https://drive.google.com/file/d/1k7PmTrCRJCqQQ6AWm8PKNrMdLO_WsfdL/view?usp=sharing.

Департамент освіти повідомив, що направляє запит на школи -https://drive.google.com/file/d/1tN1aowcJlB5HKv4Uahoj0kwZTokmrfhW/view?usp=sharing, але з дивною припискою про те, що законодавством нібито НЕ передбачено надання інформації про вакансії.

Припускаємо, що деякі керівники шкіл (від неуважності) можуть відмовити нам у відповіді, тому уточнюємо:

1) Доступність інформації про наявність вакантних посад передбачено статтею 30 Закону “Про освіту”.

2) Юридичні особи, якщо вони надають освітні послуги, є розпорядниками стосовно інформації, пов’язаної з виконанням їхніх обов’язків (п. 3 ч. 1 ст. 13 Закону “Про доступ до публічної інформації”).

  У Коростені горіла лазня, вогонь ледь не охопив будинок. ФОТО

Запитувач має право оскаржити відмову в задоволенні запиту, ненадання відповіді на запит, надання недостовірної або неповної інформації“, – зазначила житомирянка.