Що зміцнить судини?

Що зміцнить судини?

Що зміцнить судини?

Сьогодні, 13:24

Перший і найголовніший спосіб – правильно скласти раціон харчування. Він має бути багатий на вітамін С, який у великій кількості міститься у цвітній капусті та шипшині. Також у раціоні неодмінно мають бути продукти, багаті на рутин (міститься у гречаній крупі, щавлі). Ще рекомендується стримати споживання або взагалі виключити з раціону продукти, що сприяють розширенню судинних стінок. Це такі продукти, як кава, спиртні напої, гостра їжа та приправи. Не слід зловживати надто гарячою їжею.

Другий спосіб – вживання спеціальних лікарських препаратів. Але вживати ліки можна лише після консультації з лікарем. Самолікування може серйозно нашкодити здоров’ю.

Третій спосіб
– регулярні фізичні вправи. Правильні фізичні навантаження особливо актуальні при тендітних судинах у ногах. Рекомендується частіше ходити пішки, підніматися по сходах і займатися на тренажері- велосипеді.

Четвертий спосіб – контрастний душ. Дуже добре зміцнює судини чергування прохолодної й теплої води. Також контрастний душ допоможе уникнути розвитку серцево-судинних захворювань.

  Готуємо в мультиварці: основні помилки