Влада Житомира звернулась до Президента та Прем’єра щодо арешту рахунків теплокомуненерго

Влада Житомира звернулась до Президента та Прем'єра щодо арешту рахунків теплокомуненерго

Влада Житомира звернулась до Президента та Прем’єра щодо арешту рахунків теплокомуненерго

Сьогодні, 14:54

Депутати Житомирської міської ради звернулися до Президента та Прем’єр-міністра України з проханням втрутитись у ситуацію, яка може призвести до зриву початку опалювального сезону та виникнення соціальної напруги в місті.

Йдеться про арешт рахунків КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради старшим державним виконавцем Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України 07.08.2020 по виконавчому провадженні № 41851495 з виконання виконавчих документів на користь ПАТ «НАК «Нафтогаз України».

У зверненні зазначається, що виконавець ігнорує той факт, що КП «Житомиртеплокомуненерго» згідно з постановою Кабінету міністрів України № 1730 від 03.11.2016 року внесено до реєстру підприємств, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії».

«Листами КП «ЖТКЕ» Житомирської міської ради та міського голови вказано, що на основі актів звіряння розрахунків з НАК «Нафтогаз України» боргів по судовому збору та по двох договорах на постачання природного газу №5121/1718-БО-10 та №5155/1718-КП-10 не існує, так як судовий збір сплачений в повному обсязі, а борги по вищевказаних договорах на загальну суму 25 000 000 гривень реструктуризовано і знаходяться в процесі виплати
», – йдеться у зверненні.

  У Житомирі день народження святкує лікар-хірург Борис Мельник

Шляхом реструктуризації відповідно до п. 10 Закону України «Про виконавче провадження» виконавець зупиняє вчинення виконавчих дій у разі включення підприємства, що виробляють, транспортують та постачають теплову енергію, до вище вказаного реєстру. Перед винесенням постанови про арешт коштів виконавець зобов’язаний перевірити зазначену інформацію, яка міститься у реєстрі.

«Своїм рішенням виконавець зупинив підготовку теплового господарства міста до роботи в опалювальний період 2020-2021р. Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради за період дії договорів реструктуризації боргу з ПАТ «НАК «Нафтогаз України» з 25 мільйонів гривень жодного разу не порушило графіку погашень боргу і на даний час сплатило 8, 7 мільйонів гривень», – йдеться у зверненні до Президента та Прем’єр-міністра України.