В Україні кількість дітей скоротилась на 40%

В Україні кількість дітей скоротилась на 40%

В Україні кількість дітей скоротилась на 40%

Сьогодні, 15:03

Кількість дітей в Україні зменшилася на 40%. Про це заявив голова директорату захисту прав дітей Міністерства соціальної політики Руслан Колбаса.

“Останнім часом, ситуація, яка відбувається в країні, вона підштовхує до того, що збільшується кількість дітей в складних життєвих обставинах. Частина залежності, у нас на 40% зменшилася взагалі кількість дитячого населення. У нас зменшується відсоток шлюбності, збільшується відсоток розлучень на тисячу населення, у нас зменшується загальна кількість народжуваності дітей”, – сказав Руслан Колбаса.

Голова директорату захисту прав дітей додав, що тільки за останні п’ять років кількість народжених дітей з 465 тисяч зменшилася до 330 тисяч.

“Це все говорить про те, що є певні проблеми з сім’ями і ризик складних життєвих обставин, він збільшується в рази. З 2014 року кожна п’ята дитина народжується поза шлюбом. 10 тисяч дітей отримали статус дитини, позбавленої батьківського піклування, або сирітства за рік. Більш як 386 тисяч дітей в складних життєвих обставинах”, – додав Руслан Колбаса.

Джерело статті: ua.korrespondent.net
  Матері загиблого Героя вручили відзнаку за подвиг сина