На Житомирщині на будівництві амбулаторії розікрали мільйон гривень

На Житомирщині на будівництві амбулаторії розікрали мільйон гривень

На Житомирщині на будівництві амбулаторії розікрали мільйон гривень

Сьогодні, 15:31

На Житомирщині СБУ задокументувала розкрадання коштів місцевого бюджету на будівництві сільської амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги у Радомишльскому районі.

“За попередніми даними слідства, у 2018 році Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив низку тендерів на будівництво 22 сільських амбулаторій з житлом для лікарів у різних районах регіону. Переможцем у торгах на будівництво 9 з них стало приватне будівельне підприємство з Житомира. Співробітники СБ України здійснили перевірку одного із незавершених об’єктів у селі Радомишльського району. На його будівництво з бюджетів різних рівнів заплановано виділити 6,7 мільйона гривень, майже 4,6 з них уже перераховано підряднику. Правоохоронці зафіксували невідповідність обсягів виконаних підрядних робіт, відображених комерсантом у актах, із реально виконаними”, – повідомляє УСБ України в Житомирській області.

СБУ зазначає, що до переліку виконаних робіт підрядник вніс роботи, які взагалі не виконувалися. Також СБУ виявила завищення кількості використаних будівельних матеріалів. Таким чином, зловмисники розтратили близько 1 млн грн бюджетних коштів.

  У Житомирі не працює Макдональдс. ФОТО

“Призначена у межах досудового розслідування будівельно-технічна експертиза підтвердила, що при будівництві тільки цієї амбулаторії дії підрядника призвели до розтрати майже 1 мільйона бюджетних коштів”, – додає Служба безпеки України.

Керівнику будівельного приватного підприємства повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України.