Прості, але дієві рецепти заготовки картоплі на зиму

Прості, але дієві рецепти заготовки картоплі на зиму

Прості, але дієві рецепти заготовки картоплі на зиму

Сьогодні, 10:44

Насушіть картоплю і зберігайте її цілу вічність.

Уже кілька століть картопля є одним з найпопулярніших продуктів у нашій країні. Тому заготівля картоплі на зиму — першочергове завдання будь-якої доброї господині. На сьогодні існує величезна кількість рецептів приготування картоплі, але найпопулярніші рецепти — це заготовка картоплі на зиму. Більшість людей просто зберігає картоплю в підвалах будинків або гаражів. Щоб картопля зберігся в таких умовах як можна довше, слід вибирати прохолодне місце, яке не схильне до впливу низьких температур і не має доступу сонячних променів. Картопля на сонці зеленіє, і вживати її в їжу не можна. Деякі жителі нашої країни, особливо міські, заготовляють на зиму картоплю в сухому вигляді. Є два рецепти такої заготівлі картоплі на зиму.

Рецепт перший

Картоплю нарізають тонкими пластинками до 0,5 сантиметра, потім ретельно промивають пластинки в холодній воді й сушать.

Готові скибочки обсмажують в олії, а потім розкладають і дають висохнути. Сухі пластинки зберігають в пакетах з поліетилену в затемнених місцях.

  МОЗ буде вести облік провакцинованих від коронавірусу

Рецепт другий

Також, як і першому рецепті картоплю нарізують скибочками, потім просушують в духовці з відкритими дверцятами при температурі близько 40 градусів.

Також збирають в пакет і зберігають в прохолодному місці.

Крім того, картоплю на зиму можна заморозити, але тут виникає природна проблема зі зберіганням. Морозильна камера не гумова. Але як варіант цей спосіб теж можна використовувати.