Що таке VPS?

Що таке VPS?

Що таке VPS?

Сьогодні, 14:18

VPS-віртуальний сервер, що володіє операційною системою і певними ресурсами для виконання певних операцій. Фізична система підрозділяється на кілька віртуальних. Причому кожен віртуальний сервер володіє власними настройками, працюють незалежно один від одного. Залежно від поточних потреб можна придбати linux vps або варіант який працює на windows.

Визначаємося з оптимальною операційною системою

Вкрай важливий момент-це операційна система, на якій функціонує обраний сервер. Linux обійдеться набагато дешевше, так як операційна система повністю відкрита. У більшості ситуацій її цілком достатньо, підтримує роботу практично всіх актуальних додатків. Навпаки, у Windows звичне оформлення і функціонал. Безальтернативне рішення, якщо належить працювати з програмним забезпеченням ASP або ASP.net.

Особливості роботи сервера VPS

Всі доступні варіанти подібного сервера поділяються на дві основні групи:

  • керований,
  • некерований.

Некеровані VPS-це все налаштування і подальша підтримка лягає на плечі користувача. Буде потрібно самостійно зробити установку операційної системи і необхідних додатків. Щоб все працювало стабільно і надійно, потрібно володіти певними знаннями і навичками.

  Товар обличчям: 10 переваг овочевих сіток

Керовані більш привабливий варіант. Все, що пов’язано з роботою сервера бере на себе адміністрація провайдера. Від користувача потрібно зробити тільки оплату за windows vps і виконувати тільки основні операції, необхідні для роботи свого проекту, більш дітальніше можна дізнатися тут.

Ключові технічні характеристики

Можливості VPS сервера повністю визначаються його конфігурацією. Крім операційної системи важливі наступні технічні моменти:

  • ОЗП;
  • Кількість ядер;
  • Резервне копіювання;
  • IP-адреса;
  • Пересилання даних;

Обов’язково звертаємо увагу на обсяг оперативної пам’яті, дискового простору. Всі ці параметри повністю залежать від поточних потреб проекту. Кількість ядер важливо, якщо вибирається сервер для ігор. Для звичайного середньостатистичного сайту кількість ядер особливого значення не має.

Ще один важливий момент-це обмеження на передачу даних. Якщо такі є, то, які наслідки від їх перевищення. Також обов’язково буде уточнити про різні додаткові опції. Багато компаній пропонують різні додаткові можливості, щоб залучити клієнтів.

Перевагу варто віддавати виключно надійному і перевіреному провайдеру. В такому випадку ніяких технічних складнощів не виникне. Все буде стабільно і надійно функціонувати. Саме таким є GMhost. Провайдер пропонує безліч різних пакетів, забезпечує стабільну роботу VPS сервера. Крім того, всі клієнти отримують досить вигідні тарифи.