Скорпіонам – стрес, Ракам – повороти долі: гороскоп на 9 вересня

Скорпіонам – стрес, Ракам – повороти долі: гороскоп на 9 вересня

Скорпіонам – стрес, Ракам – повороти долі: гороскоп на 9 вересня

Сьогодні, 08:49

ОВНИ

Візьміть невелику паузу, щоб визначитися зі своїми цілями, потребами та можливостями. До всіх обіцянок слід поставитися з обережністю – можливо, хтось переоцінює свої сили.

ТЕЛЬЦІ

Утримайтеся від обговорення або засудження, оскільки сказане може повернутися до вас бумерангом. Зараз ви маєте високий енергетичний потенціал і можете протистояти будь-якому тиску.

БЛИЗНЮКИ

Якщо ви дуже не хочете щось робити, то не силуйте себе, відкладіть. Також постарайтеся уникати з’ясування відносин з близькими.

РАКИ

Цього дня можливі цікаві повороти долі, які можуть змінити майбутнє. Це вдалий час для знайомств, зустрічей і яскравих романтичних вражень.

ЛЕВИ

На роботі ви можете досягти успіхів, якщо налаштуєтеся на позитив і не будете ризикувати. У стосунках з коханими потрібно проявити більше турботи та розуміння, інакше не уникнете сварок і докорів.

ДІВИ

Вам буде важко концентруватися на справах, тому завдання, які потребують чіткості, краще відкласти. Будьте готові до того, що випадок може змінити звичний хід подій. Зберігайте спокій і впевненість у своїх силах, і ви будете у виграші.

  Поліція розшукала хлопців, які на Михайлівський у Житомирі пошкодили плакати «Пласту». ВІДЕО

ТЕРЕЗИ

Вас чекає день боротьби та агресії. Можливі загострення конфліктів навіть між найближчими людьми.

СКОРПІОНИ

Вам доведеться проявити кмітливість, щоб досягти позитивних результатів. Постарайтеся налагодити відносини з тими людьми, з якими хочете продовжити співпрацю. Бережіть здоров’я, уникайте стресових ситуацій і ризику.

СТРІЛЬЦІ

Колеги допоможуть у втіленні ваших планів, але й ви в свою чергу не підводьте їх. Постарайтеся якомога більше спілкуватися – ключ до успіху знайдете саме через зв’язки та знайомства.

КОЗЕРОГИ

Зараз потрібно все ретельно обдумувати й не робити необачних кроків. Неформальне спілкування буде приємним. Ви почуєте масу компліментів і просто добрих слів. Цей день сприятливий для романтичних знайомств і побачень.

ВОДОЛІЇ

День подарує нові цікаві перспективи, особливо в професійній сфері. Але вам мало мати бажання – потрібно проявити хватку.

РИБИ

Ставте перед собою реальні завдання і не піднімайте планку надто високо. Також важливо знайти час на розваги.