У Житомирі студенти стріляли з пістолета по вікнах приватного будинку, одного з них відрахували

У Житомирі студенти стріляли з пістолета по вікнах приватного будинку, одного з них відрахували

У Житомирі студенти стріляли з пістолета по вікнах приватного будинку, одного з них відрахували

Сьогодні, 16:11

У Житомирі студентів агроколеджу підозрюють у стрілянині з вікон гуртожитку по приватному будинку.

Житомирянка Тетяна Бурковська звернулась до поліції через кілька днів після пострілів у її будинок. Жінка зазначила, що стріляли з гуртожитку агротехнічного коледжу, що знаходиться поруч.

“Приблизно о 19:00 на подвір’ї мого будинку я почула постріли. Спочатку, чесно кажучи, не зрозуміла, що відбувається. В 22:25 постріли повторилися, але вже в мій будинок, а саме – у вікно. Після того я підійшла до вікна і побачила, що там розбита шибка. Потім я вийшла з будинку, а постріли продовжувалися. Вони були з гуртожитку №2”, – розповіла Тетяна.

Також житомирянка повідомила, що після того, як вона написала про цей випадок в соц. мережах, до неї із вибаченнями прийшов представник агротехколеджу, який сказав Тетяні, що студента, який стріляв, відрахували.

“Студенти приїхали, і тільки один день провчившись, пронесли з собою цей пістолет. Він, до речі, не є забороненим і продається у вільному доступі. Де вони його взяли – нехай з’ясовують органи. Батьки, які приїжджали, заперечують те, що це їхня зброя. Ми дали цим діям належну оцінку, студент виключений з коледжу. Інший студент, який з цього пістолету зробив постріли невідомо в якому напрямку – виселений з гуртожитку. Далі цих студентів викликатимуть до правоохоронних органів”, – повідомив Петро Іванцов.

  Свіжий курс валют: "чорний" ринок, готівковий ринок, міжбанк

Поліція встановила винних осіб, триває слідство.

“На даний час матеріали знаходяться у відділі ювенальної превенції. Звернення, з яким жінка сьогодні звернулася, також буде зареєстроване та приєднане до тих матеріалів. Там вже є попередньо встановлені особи, вирішується питання про притягнення їх до адміністративної відповідальності”, – заявив старший інспектор міського відділу поліції Олександр Герасимчук.