Керівники ще декількох шкіл у Житомирі повідомили, чи робили вчителі ПЛР-тести перед початком нового навчального року

Керівники ще декількох шкіл у Житомирі повідомили, чи робили вчителі ПЛР-тести перед початком нового навчального року

Керівники ще декількох шкіл у Житомирі повідомили, чи робили вчителі ПЛР-тести перед початком нового навчального року

Сьогодні, 17:27

До редакції сайту Житомир-Онлайн продовжують надходити відповіді на інформаційний запит щодо кількості вчителів, які перед початком нового навчального року зробили ПЛР-тести.

Варто відмітити, що більшість шкіл надсилають практично однакові відповіді зсилаючись на персональні дані. Є й такі, що не приховують інформацію й надають відомості про кількість педагогічних працівників, які зробили безкоштовні тести, на які виділила кошти міська влада.

У школі 8 повідомили, що до початку нового навчального року тести на коронавірус зробили два вчителя, вірус не був виявлений у жодного.

Керівництво школи 6 зазначає, що перед навчальним роком тести на коронавірус зробили 10 працівників навчального закладу: 8 працівників шкільної їдальні, медична сестра і техпрацівник. Щодо вчителів – інформації немає, як і не має про те, чи позитивні ПЛР-тести, чи негативні.

Школа 19 зсилається на персональні дані про стан здоров’я.

“...Заклад освіти не має вести облік працівників, які захворіли на Covid-19, та розповсюджувати інформацію з метою запобігання мобінгу та стигмації у зв’язку з поширенням Covid-19…”, – йдеться у відповіді на запит.

  Ichigo Tanuki - Что такое осень//秋とは (ДДТ по-японски)

У школі 32 повідомляють, що педагогічні працівники тест на коронавірус не проходили. Випадків виявлення вірусу серед вчителів не було.

Школа 17 дає “зкопійовану” відповідь на інформаційний запит про “мобінг та стигмації”.

Школа 16 дещо підредагувала аналогічну відповідь і повідомляє про те, що стан здоров’я працівників належить до персональних даних, тому заклад не має повноважень вести облік працівників, які захворіли на Covid-19.

Школа 36 відповіла про ті ж самі “мобінг та стигмацію”…. Не надавши інформацію про кількість осіб, які робили ПЛР-тест, чи інформації про те, що ніхто не робив!

Школа 22 зазначає, що двоє педпрацівників робили тести, і нащастя – результати негативні.

Житомирська міська гімназія 3 повідомляє, що у навчальному закладі відсутня інформація про те, скільки вчителів зробили перед початком нового навчального року тест на коронавірус. Також немає інформації про те, що у когось з вчителів до початку нового навчального року був виявлений вірус.

Джерело статті: Житомир-Онлайн