Зеленський поговорив з Дудою по відеозв’язку. ФОТО

Зеленський поговорив з Дудою по відеозв'язку. ФОТО

Зеленський поговорив з Дудою по відеозв’язку. ФОТО

Сьогодні, 16:46

Темами розмови двох президентів стали пандемія COVID-19, ситуація на Донбасі і в Білорусі, а також питання історичної пам’яті

“Ще раз підтверджую готовність України приєднатися до реалізації запропонованого вами плану міжнародного співробітництва після завершення пандемії коронавірусу. Бажаю якнайшвидшого одужання всім полякам, які проходять через випробування коронавірусною хворобою”, – заявив Володимир Зеленський.

Зеленський поговорив з Дудою по відеозв'язку. ФОТО

Президент України розказав польскому колезі про ситуацію на Донбасі та висловив подяку офіційній Варшаві і особисто Анджею Дуді за тверду підтримку суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.

“Ви повинні знати, що там, на Донбасі, живуть люди, які дуже хочуть миру і які цінують зусилля на його досягнення. Сьогодні відбувається зустріч радників лідерів країн Нормандської четвірки в Берліні. Сподіваюся, що зустріч лідерів країн Нормандське четвірки відбудеться незабаром”, – додав Володимир Зеленський.

Дуда прийняв запрошення Володимира Зеленського відвідати Україну з візитом у жовтні цього року.

Президент України порушив питання історичної пам’яті, а саме – внесення до реєстру військових поховань і відновлення легальної української могили на горі Монастир біля села Верхрата. Президент Польщі сказав, що сподівається, що вже до наступної зустрічі глав держав це питання буде знято з порядку денного.

Джерело статті: ua.korrespondent.net
  У Житомирі по вулиці Параджанова - знову ремонтні роботи