У Житомирі космічний напівмарафон відбуватиметься у незвичному форматі

У Житомирі космічний напівмарафон відбуватиметься у незвичному форматі

У Житомирі космічний напівмарафон відбуватиметься у незвичному форматі

Сьогодні, 16:17

У Житомирі 27 вересня відбудеться космічний напівмарафон, який через карантин проходитиме у новому форматі: дитячих та командних забігів не буде, лише дистанції для дорослих – 5 км, 10 км та 21 км.

Вулиці у місті для цього перекривати не будуть. Кожен учасник зможе бігти за власним маршрутом, треба тільки пробігти заявлену дистанцію та фіксувати свої результати за допомогою GPS-трекера.

“Сумісного старту у зв’язку з карантином не буде, коли всі учасники вишиковуються біля стартової арки і по пострілу стартують. Всі учасники стартують самостійно з 7-ї ранку до 11-ї дня і мають фінішувати до 14:00. Як будуть враховуватись результати, на основі GPS-трекера, є додаток такий STRAVA на мобільний телефон або наручні девайси, які імпортують ці треки. Учасники нам відправляють ці треки і ми складаємо фінішний протокол”, – повідомляє керівник NewRun Максим Кривенко.

За новими правилами, усім учасникам за 10 днів до напівмарафону мають надіслати поштою стартові пакети.

  Посміхніться! Люсь, ты не спишь, и я не сплю

“Рюкзак у стартовому пакеті, вода для подолання дистанції, хтось біжить з водою, хтось п’є перед стартом, хтось використовує після фінішу, є антисептик, медична маска, брендовані шкарпетки і найголовніше – стартовий номер, з яким учасник долає дистанцію”, – додає Максим Кривенко.

Отримати медаль фінішера можна буде на майдані Корольова, де буде облаштовано стартове містечко.

“І стартувати, і фінішувати можна в себе на локації, це може бути стадіон, поле, ліс, гідропарк, тобто там, де ви любите бігати. Але якщо ви житомирянин, то ви можете одразу прийти на локацію і отримати свою фінішну медаль. Всі, хто фінішував, брав участь та реєструвався отримають медалі. Переможців по абсолютах чи по вікових категоріях буде визначено трішки пізніше і їм Новою Поштою безкоштовно надішлють ще додаткові нагороди, якщо вони того заслужити. Буде долати дистанцію і міський голова, ще не знаємо яку, дізнаємося трішечки пізніше”, – зазначає начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Також житомирян, що хочуть взяти участь у напівмарафоні, кличуть на останні заняття з підготовки до забігу.

  На Житомирщині горіли дві котельні. ФОТО

“Як харчуватися за тиждень, як харчуватися в день старту, що мені краще одягти на дистанцію, чому не треба робити одне, а треба робити друге, – з усіма питаннями, які у вас є, приходьте задавайте, я буду рада на них відповісти. У кого ще є час, у вас є три тренування з проєктом «Біжу Житомиром». Це цієї неділі о 8-ій ранку на Михайлівський, наступної середи о 7:30 на стадіоні Спартак і 20-го вересня ми закінчуємо проєкт і проводимо розминку і питання-відповідь”, – каже спортсменка Анна Абдулова.

Організатори зазначають, що реєстрація на Космічний напівмарафон ще триває.