Київські школи переходять на навчання в умовах “помаранчевої” зони

 Київські школи переходять на навчання в умовах "помаранчевої" зони

Київські школи переходять на навчання в умовах “помаранчевої” зони

Сьогодні, 15:53

В умовах помаранчевого рівня епідеміологічної небезпеки, який діятиме в Києві з 14 вересня, столичні школи будуть працювати в очному та змішаному форматах.

Про це інформує заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, якого цитує пресслужба КМДА.

“На сьогодні небезпеки немає, рівень захворюваності вчителів та школярів низький, на карантин закрито всього дві з 428 шкіл. У той же час ми маємо бути готовими до будь-якого сценарію розвитку епідемії. Керівники всіх шкіл мають чіткі інструкції дій у разі спалаху хвороби, та залежно від розміру школи і кількості учнів готові запроваджувати різні можливі сценарії організації навчання. 14 вересня школи працюють за тим самим сценарієм, як і на минулому тижні, а в разі будь-яких змін – усі батьки отримають повідомлення від класних керівників своїх дітей. Ми вводимо цю систему, щоб батьки не плутались у повідомленнях посадовців різного рівня, а чітко розуміли графік своєї дитини“.

  "ЗНО некачественное и несправедливое", — абитуриенты заваливают правительство жалобами

В.о. першого заступника голови КМДА зауважив, що в столиці вже є ефективний досвід роботи дитячих садочків під час карантину, і школи також мають гідно пройти цей шлях.

За його словами, столична влада “зробила все для забезпечення закладів освіти всім необхідним для дезінфекції та безпеки дітей і вчителів”.

Мондриївський звернувся до батьків школярів: “Будьте відповідальними, навіть при найменших симптомах респіраторного захворювання у дитини не відправляйте її до школи та зверніться до лікаря”.