У житомирських маршрутках – номер перевізника недійсний, а в управлінні транспорту та зв’язку не відповідають

У житомирських маршрутках - номер перевізника недійсний, а в управлінні транспорту та зв'язку не відповідають

У житомирських маршрутках – номер перевізника недійсний, а в управлінні транспорту та зв’язку не відповідають

Сьогодні, 12:10

Майже постійно в Житомирі та районі люди самотужки намагаються довести перевізникам та водіям, що мають пільги та права, але, виходить так, що це окрема “резиденція” зі своїми внутрішніми законами.

Неодноразово люди скаржились на водіїв і до мерії, але ніхто дуже не поспішає допомагати. У цьому переконана жителька Житомирського району Вероніка Пілецька.

“Оскільки за людей з пільгових категорій у нашій громаді не попіклувалися, а такі люди є не тільки у місті … і також мають повноцінне право!!! Номер перевізника є такий як «НАБРАНИЙ НОМЕР НЕ ІСНУЄ». На гарячій лінії управління транспорту та зв’язку взагалі не беруть слухавку. Кожен водій встановлює свої правила. Спілкувалася мило з одним водієм, він пояснив, що сільська рада не домовилась стосовно порядку перевезення людей з пільгами, і по посвідченню можна тільки по місту, а також конкретно сказав, що із зупинки Лісовий берег посвідчення вже діє (тобто там у нас починається і відповідно закінчується місто)

  У Житомирі за деякими адресами не буде води

ОТЖЕ, МОЖНА ЗРОБИТИ ВИСНОВОК: по Тетерівці (виходить, до Лісового берегу) діє тариф 4 грн, а далі вже відповідне закону посвідчення. Ось і вся вартість проїзду! Люди, не мовчіть! Якщо ми живемо за містом, це не означає, що треба махнути на це рукою! Одним можна, а іншим – крики, приниження і скандали? Практика деяких громад в Житомирській області показує, що люди-пільговики мають право і користуються ним! Маршрут 126 міжміський, дайте конкретику людям з Тетерівки, а не всі привілеї людям з міста!”, – зазначає жінка.