Як позбутися високого артеріального тиску? Прості та дієві поради, які слід взяти на замітку

Як позбутися високого артеріального тиску? Прості та дієві поради, які слід взяти на замітку

Як позбутися високого артеріального тиску? Прості та дієві поради, які слід взяти на замітку

Сьогодні, 13:38

При регулярному артеріальному тиску 130/90, потрібно проконсультуватися з лікарем. З таким рівнем тиску у людини можна жити, бо це ще не є гіпертонія, але вже підвищується ризик захворіти на серцеві та судинні хвороби. Людині потрібно завжди мати під рукою декілька правильних звичок, які допоможуть завжди тримати його в нормі.

Більше йогурту.

Людина, яка вживає більше 5-ти порцій будь-якого йогурту на 7 днів, в результаті може знизити на 20% загрозу виникнення гіпертонії. Головне, щоб цей продукт не мав цукор та інші домішки.

Заняття йогою.

При хронічному стресі, може з’явитися гіпертонія. Якщо регулярно займатися йогою, мінімізується рівень стресу та зникають його згубні наслідки. Йогою бажано займатися декілька занять на 7 днів.

Мінімум соцмереж.

Вчені довели про згубну залежність високого тиску та часу проведеного в соцмережах.

Добре висипатися.

Потрібно добре висипатися, щоб знизити рівень стресу. Нормою є 8 годинний сон, тому потрібно дотримуватись графіку чи розпорядку дня та регулярно провітрювати приміщення, щоб була в ньому прохолодна температура.

  На Сльоти в Житомирі влада міста здає в оренду приміщення

Сімейна історія.

Кожна людина повинна знати всі свої сімейні хвороби, особливо хронічні, щоб вчасно прореагувати. Гіпертонія у близьких родичів є сигналом, що така проблема може з’явитися в будь-який час. Тому, потрібно регулярно вимірювати тиск, щоб не пропустити виникнення хвороби.

Більше столового буряку.

Одна склянка соку буряку здатна знизити артеріальний тиск на 4-5 показників. Сік розслабляє й розширює судини, знижуючи тиск. Потрібно просто регулярно вживати страви зі столовим буряком.

Здорові зуби та ясна.

Захворювання ясен напряму пов’язані з дуже великою кількістю небезпечних хвороб, таких як хвороба серця, підвищений артеріальний тиск та ризик передчасних пологів.

Мінімум алкоголю.

Дуже велика доза алкоголю може різко підняти кров’яний тиск та якщо вживати помірну дозу, тоді можна навпаки захистити судини та серце. Потрібно просто не зловживати алкоголем або повністю відмовитися від його.

Відмова від куріння.

Куріння є одним з найсерйозніших проблем з виникнення серцевих хвороб та гіпертонії. Пасивне куріння, доведено вченими, також є дуже шкідливим для оточуючих.

  Погода на масляний тиждень

Більше сонця.

Сонце – це вітамін D, який можемо отримати на прогулянці в сонячний день. Він допомагає організму знизити артеріальний тиск. Вчені доводять, що при отриманні вітаміну D на 10 % більше, знижується на 8% й розвиток підвищення артеріального тиску. Але завжди потрібно прикривати шкірний покрив від прямого сонячного опромінення.

Будьте здорові!