ВООЗ терміново заговорили про закриття шкіл

ВООЗ терміново заговорили про закриття шкіл

ВООЗ терміново заговорили про закриття шкіл

Сьогодні, 10:17

Українські школи працюють трохи більше двох тижнів, а вже сотні класів перебувають на карантині. Батьки стурбовані, що навчальні заклади і зовсім можуть закрити.

Однак, як заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адан Гебреісус, закривати школи через пандемію коронавируса необхідно тільки в крайньому випадку, оскільки мільйони дітей по всьому світу місяцями не відвідували навчання.Таку думку він висловив під час брифінгу в Женеві. 

Тедрос Адан Гебреісус підкреслює, що закриття навчальних закладів має бути крайнім заходом.

“Рішення про закриття шкіл повинно бути крайнім заходом – тимчасової і прийнятої на місцевому рівні в районах з інтенсивною передачею коронавируса”, – заявив глава ВООЗ.

Також Гебреісус вважає, що учні не повинні переривати освітній процес, і цього можна досягти завдяки онлайн-навчання
У той же час, поки школи залишаються закритими, необхідно вживати всіх заходів, які дозволять запобігти поширенню інфекції після повернення школярів за парти.

Станом на 15 вересня в Україні зафіксовано в цілому 159 702 випадки COVID-19, з них 2905 – за останню добу. Померло 3264 інфікованих коронавірусів,
видужала 70 810 пацієнтів.

  У Європі зростає апатія до коронавірусу, - ВООЗ

За добу, за даними Міністерства охорони здоров’я, коронавірус в Україні виявили у 171 дитини.

У Дніпровському навчально-виховному комплексі №137, який знаходиться на житловому масиві Тополя-3 зафіксували спалах коронавируса. В результаті 5 тисяч учнів вирушили на самоізоляцію з 14 по 27 вересня.У Києві з початку навчального року коронавірус виявили у 179 школярів і 97 вчителів. 133 класу в 56 школах перевели на дистанційне навчання через хворобу учнів.

У Донецькій області 28 класів в різних населених пунктах і повністю одна сільська школа були переведені на дистанційне.