Батьки студентів агроколеджу в Житомирі відповідатимуть за стрілянину дітей

 Батьки студентів агроколеджу в Житомирі відповідатимуть за стрілянину дітей

Батьки студентів агроколеджу в Житомирі відповідатимуть за стрілянину дітей

Сьогодні, 12:21

Поліцейські Житомирського відділу поліції склали адміністративні матеріали відносно батьків неповнолітніх студентів, які 31 серпня розважались пневматичним пістолетом у гуртожитку. Адміністрацію навчального закладу зобов’язано усунути причини та умови вчинення правопорушень молоддю.

У результаті перевірки ситуації із розвагами студентів пневматичною зброєю, які проживають в одному із гуртожитків на території коледжу в Житомирі, працівники поліції зафіксували адміністративне правопорушення.

Про це 17 вересня поінформували у пресслужбі ГУНП у Житомирській області.

“Відтак у ході з’ясування усіх обставин встановили особи студентів-учасників, вилучили пневматичний пістолет, у присутності батьків неповнолітніх здійснили інші необхідні процесуальні дії. Відтак, відносно батьків двох неповнолітніх юнаків, безпосередніх учасників інциденту, правоохоронці склали протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей…) КУпАП
“, – розповіли у поліції.

Водночас до адміністрації навчального закладу направлено подання про усунення причин і умов, що сприяють вчиненню студентською молоддю правопорушень.

Нагадаємо, минулого тижня ювенальні поліцейські обласного підрозділу та Житомирського відділу ГУНП спільно з працівниками міської служби у справах дітей провели рейд по території житомирського коледжу. У результаті задокументували правопорушення, провели профілактичну роботу зі студентською молоддю та вказали адміністрації коледжу на необхідність суворіших виховних заходів.

  Свіжий курс валют: "чорний" ринок, готівковий ринок, міжбанк