Віктор Развадовський: “Сухомлин – ганьба Житомира!”

Віктор Развадовський: "Сухомлин - ганьба Житомира!"

Віктор Развадовський: “Сухомлин – ганьба Житомира!”

Сьогодні, 10:12

Не розумію, як взагалі людина, яка не виконала більшість передвиборчих обіцянок, не просто має сміливість дивитися людям в очі, а ще й намагається йти на другий термін?! Як можна спокійно ходити вулицями міста, жителів якого ти фактично обдурив?

Віктор Развадовський: "Сухомлин - ганьба Житомира!"

П’ять років тому Сухомлин обіцяв знизити суми платіжок за тепло і за воду на 60%, нібито за рахунок модернізації водоканалу і теплокомуненерго. Зараз вже сам зізнається, що нічого не може з цим зробити.

Де впровадження транспортної концепції міста? Чи бачили ми зручні автобуси, зрозумілий графік руху транспорту? Ні.

Мер обіцяв за 5 років перетворити Житомир на зручне і комфортне місто. Але замість цього влада обмежилася реконструкцією тротуарів у кварталі навколо мерії. Обіцяна система одностороннього руху з велосипедними доріжками так і не впроваджена. А тактильна плитка покладена “для краси”, навколо сітілайтів, де вона взагалі не потрібна. Замість парків у кожному районі люди отримали лише кілька ледве реконструйованих скверів з парою лавок у центрі міста.

  У житомирській п'ятиповерхівці прорвало трубу та затопило квартири. ФОТО

Мер обіцяв створити 3 тисячі робочих місць і перетворити Житомир на центр переробки сільгосппродукції. Але за ці роки так нічого і не зроблено. Молодь продовжує шукати кращої долі за кордоном, а старші люди – доживати віку, ледь зводячи кінці з кінцями.

Звичайно, можна в черговий раз повірити виправданням про “5 років мало”, що хтось комусь щось завадив. Але ж ми чуємо це десятиліттями. Той, кому не вистачило часу на виконання обіцянок, має піти у минуле, а житомиряни зроблять вибір на користь МАЙБУТНЬОГО. Переконаний, що Андрій Дяченко на посаді мера зробить все, аби Житомиру не було соромно за свого очільника.

Віктор Развадовський: "Сухомлин - ганьба Житомира!"