“Укрпошта” відправить у примусову відпустку 20% персоналу

"Укрпошта" відправить у примусову відпустку 20% персоналу

“Укрпошта” відправить у примусову відпустку 20% персоналу

Сьогодні, 12:27

Генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський заявив, що розробив методику роботи без зупинок у період пандемії COVID-19.

“Оскільки ніхто не знав, як з цим працювати, я розробив свою методику. Я примусово відправляю 20% працівників з кожного підрозділу у відпустку. І таким чином, коли хтось захворіє у підрозділі – ми відправляємо людей на тести і карантин, якщо це потрібно, дезінфікуємо підрозділ і виводимо людей з відпустки, щоб вони працювали. І так по всіх об’єктах”, – заявив Ігор Смілянський.

За словами гендиректора “Укрпошти”, за час карантину компанія жодного разу не порушила графік доставки пенсій й навіть збільшила показники роботи.

“”Укрпошта” доставляє пенсії 4 млн пенсіонерів, а це група ризику. У нас працює 65 тисяч працівників. Буквально перед нашою розмовою ще одне відділення відзвітувало про хворого клієнта і потенційно – співробітників”, – додав Ігор Смілянський.

За його словами, навіть з резервом в 20% штату дуже складно налаштувати роботу 35 об’єктів сортування і 12 тисяч відділень – іноді доводиться відправляти додаткові пересувні відділення, одягати співробітників в спецкостюми і т.п.

  Чому зараз під Держгеокадастром немає Віталія Бунечка?

Джерело статті: www.pravda.com.ua